Bosák smekl před Bílkem i jeho hráči, přesto tvrdí: Udržet se na druhé příčce bude nesmírně obtížné

Bosák smekl před Bílkem i jeho hráči, přesto tvrdí: Udržet se na druhé příčce bude nesmírně obtížné

Také Jaromír Bosák se domnívá, že hlavním nábojem jarní části Fortuna:ligy bude soupeření slavných pražských "S", s tím, že kdyby Viktoria, jež se stále ještě neprodala, udržela současnou stříbrnou pozici, bylo by to pro něj překvapením.

"V Plzni by určitě chtěli být třetím do mariáše, ale nejsem si jist, jestli to klub jako takový utáhne," napsal ve svém komentáři pro server seznamzpravy.cz dlouholetý komentátor České televize.

Ve Štruncových sadech si podle jeho slov už nemohou nějaký ten čtvrtek příliš vyskakovat a to, že se nakonec západočeský kádr neodebral na žádný zahraniční kemp, nemusí být jen z důvodu covidové situace...

"Přes zisk nového sponzora (Fortuna) není finanční situace Viktorie nikterak růžová, spíše bych řekl, že tuto barvu v okolí Štruncových sadů už delší čas nikdo neviděl," přidal na portálu seznamzpravy.cz člen Realu TOP Praha.

Realizační tým podle něj dokázal se současnou Viktorií maximum. "S plnou vážností smekám před trenérským týmem Michala Bílka a hráči samotnými, protože tým zatím v prvoligovém seriálu šlape velmi dobře," pokračoval na seznamzpravy.cz šestapadesátiletý odborník.

Pětinásobný český mistr začíná jaro proti sedmým votrokům, což je papírově přijatelný los. "Za současné situace to vůbec nemusí být jednoduché, udržet mužstvo v plné koncentraci na samotný sportovní výkon. Zatím drží druhou příčku, udržet se na ní bude ale nesmírně obtížné," zavěštil si směrem do budoucna Bosák, jehož slova nabídl web seznamzpravy.cz.

Proti Karviné to vždycky bolí. Má nejvyšší mužstvo v lize, které je plné výborných hlavičkářů, varuje Trpišovský

Zdroj: seznamzpravy.cz