Neuvěřitelná výměna na trase Manchester - Paříž? V létě se mohou měnit hvězdy a vzniknout legendární útok!

Neuvěřitelná výměna na trase Manchester - Paříž? V létě se mohou měnit hvězdy a vzniknout legendární útok!

Sirem Alexem vysněný Mauricio Pochettino oživující zvadlé Rudé ďábly?  Dvě největší fotbalové legendy posledních deseti let Lionel Messi a Cristiano Ronaldo v jednom dresu? I to je podle deníku Daily Mirror možné! PSG už v tomto směru mělo učinit první kroky.   

Dvě nespokojené hvězdy na svých stávajících adresách. To je současná situace Cristiana Ronalda v Manchesteru United a Mauricia Pochettina na lavičce Paris Saint-Germain. Druhému jmenovanému se nedaří vymáčknout maximum z hvězdami nabitého kádru v Parku princů, u šéfů má vroubek za loňský ztracený titul a v posledních dnech se mu podařilo vypadnout z francouzského poháru. V závětří přitom už podle všeho stojí připravený Zinedine Zidane, svou národností ideální trenér pro francouzský klub, navíc známý svou schopností kočírovat hvězdy.

Ronaldo o kousek severněji má být též už po pouhém půlroce velmi rozladěn z průběhu jeho druhého angažmá  United. Red Devils totiž na vavříny v této sezóně rozhodně nevypadají, po překvapivém vypadnutí z FA Cupu v Middlesborough už jim zbývá jen Liga mistrů, kde to s jejich stávající formou k úspěchu zřejmě nepovede a ani na “cenu útěchy” v souboji o čtvrté místo spojenou s kvalifikací do Ligy mistrů to v konkurenci Arsenalu, Tottenhamu a West Hamu úplně nevypadá. Navíc Ronaldo podle zpráv s kabiny nemá mít ideální vztah s dočasným koučem Ragnickem a je i nespokojený s tím, jak mladí hráči United odmítají jeho rady.

Podle Daily Mirror se tak nabízí výměna, o které už se má v zákulisí jednat. Pochettino má totiž smlouvu na další dva roky, a v Parku princů si tak mohou dělat nárok na kompenzaci. Propojí v Paříži po odchodu Kyliana Mbappého dvě největší ofenzivní hrozby minulé dekády?

zdroj: Daily Mirror