Letenský debutant Suchomel? Výkon určitě snesl měřítka, chválil trenér Sparty. Ze hry ho ale stáhl dost brzy...

Letenský debutant Suchomel? Výkon určitě snesl měřítka, chválil trenér Sparty. Ze hry ho ale stáhl dost brzy...

Protože udělal hlavní kouč Sparty Pavel Vrba oproti úvodnímu jarnímu kolu několik změn v sestavě a svůj tým ještě omladil, na první pohled se mohlo zdát, že MOL Cup odsunul na vedlejší kolej.

On však věřil v postup do semifinále i s nováčky. "Kdyby tomu týmu nevěřil, nepostavím ho. Samozřejmě jsem mu věřil," potvrdil na klubovém webu explzeňský odborník, který má za sebou štace v Rusku i Bulharsku.

Z jeho mužstva šla úplně jiná energie, než tomu bylo o uplynulém víkendu na jihočeském Střeleckém ostrově. Mohl za to například důraznější proslov v kabině?

"Já jsem hráčům pouze ukazoval video a vysvětloval jsem jim situace, které se nám v Budějovicích nedařily. Že bych měl důraznější proslov, to ani ne. Samozřejmě jsme z výkonu v Budějovicích nadšení nebyli. Jsem rád, že jsme po těch čtyřech dnech odehráli takové utkání," ukázal spokojenost šéf letenské lavičky.

Svůj soutěžní debut za áčko Sparty absolvoval devatenáctiletý obránce Martin Suchomel, jenž dosud v této sezoně nastupoval výhradně za Horňákovu rezervu. Jak s ním byl exreprezentační stratég spokojen?

"Myslím, že Suchomel zápas zvládl velice dobře. Hodili jsme ho do řeky a měl to hrozně složité. Poprvé hrál tak těžké utkání. Střídali jsme ho proto, že dostal žlutou kartu a báli jsme se, aby neudělal nějakou situaci v druhém poločase. Nechtěli jsme hrát v deseti. Výkon určitě snese měřítka, hrál velice dobře," uzavřel na sparta.cz osmapadesátiletý kouč.

Jestlipak půjde Suchomel do akce také v neděli proti Viktorii Plzeň?

Plnění přání Berbrovi? Z těch věcí mi určitě není dobře po těle a je to pro mě teď strašně složitá situace, přiznal Chovanec

Zdroj: sparta.cz