Pilař slyšel Radovo řvaní i přesto, že nemohl na lavičku: Věděli jsme, že ani na tribuně nebude v klidu

Pilař slyšel Radovo řvaní i přesto, že nemohl na lavičku: Věděli jsme, že ani na tribuně nebude v klidu
OBSAHUJE OHLASY

Velezkušený křídelník Václav Pilař uvedl, že jel Jablonec na Karvinskou půdu vyhrát, ale vzhledem ke všem okolnostem považuje za dobrý i bod. 

"V tomto kole by byl strašný průšvih, kdybychom prohráli. Bod bereme, ale jen vzhledem k tomu, jak se utkání vyvíjelo. Máme čtyři body, je to bodově vstup, který jsme chtěli minimálně," přiznal na fkjablonec.cz kolega Zeleného, Silného, Surzyna a spol.

Výsledky dalších týmů bojujících o záchranu však zelenobílé barvy nepotěšily."To tedy ne. Teplice den předem vyhrály v Ostravě. Ale ono není dobré se koukat na ostatní, protože my jsme si řekli, že se budeme koukat sami na sebe. Věříme, že kvalitu na to máme. I s Karviniou jsme chtěli hrát zezadu jednoduše a v ofenzívě hrát fotbal, a to se nám i v prvním poločase dařilo. Ale měli bychom být více přesnější ve vápně a tam vymyslet lepší finálku, lépe si to připravit nebo více střílet," uvedl v interview pro web fkjablonec.cz bývalý český reprezentant.

Jeho nadřízený Petr Rada si sice odpykával svůj trest za žluté karty na tribuně, nicméně jeho hlas byl samozřejmě slyšet až na hrací plochu. "Já jsem ho slyšel. Podvědomě ho slyším, kor když je na mojí straně. Vnímal jsem ho, jeho hlas poznám. On sice řve, ale chce nám pomoct na hřišti, abychom si uvědomili, co děláme a udělali něco jinak, než jsme třeba zahráli. Věděli jsme, že ani na tribuně nebude v klidu. Věděl jsem, kde seděl a myslím si, že to věděli i ostatní hráči," přidal na klubových stránkách muž, jenž okusil díky dvě štacím také bundesligu.

Už za dva dny půjde Jablonec do akce znovu - tentokráte v rámci čtvrtfinále MOL Cupu proti Mladé Boleslavi.

Hložek: Bod nám pořád dává nějakou naději, ale po tom výkonu jsme si zasloužili spíš prohrát

Zdroj: fkjablonec.cz