Partizan přiletěl výborně naladěn. Spartu chceme překvapit, hrát zodpovědně vzadu a snažit se o brejky, tvrdí Stanojevič

Partizan přiletěl výborně naladěn. Spartu chceme překvapit, hrát zodpovědně vzadu a snažit se o brejky, tvrdí Stanojevič

První duel vyřazovací fáze EKL mezi Spartou a Partizanem Bělehrad vypukne v Generali Česká pojišťovna Areně ve 21:00. V jakém duchu hovořil o domácím "S" na předzápasové tiskové konferenci kouč srbského obra Aleksandar Stanojevič?

Bělehradská družina, která zatím naposledy přehrála Radnički Niš (2:0), dorazila do české metropole výborně naladěná...

"Atmosféra v týmu je výborná. Máme dobré výsledky z posledních zápasů ať už v domácí lize, tak i v evropských pohárech. Díky tomu jsme před zítřejším duelem uvolnění a budeme si ho chtít užít a odjet z Prahy spokojeni," uvedl osmačtyřicetiletý odborník, jehož celek netrápí žádná zranění a do utkání jsou připraveni zasáhnout všichni hráči jeho kádru.

Cílem hostů je výsledek, který je dovede k postupu. Jak jinak, že. "Sparta má mladé a perspektivní mužstvo se spoustou skvělých ofenzivních hráčů, kteří umí rozhodnout utkání v jakémkoli okamžiku. Na to si budeme muset dávat pozor. V Praze chceme uhrát příznivý výsledek před odvetou, která bude nejdůležitější z hlediska postupu do další fáze. Chceme překvapit soupeře, hrát zodpovědně vzadu a snažit se o brejky. Doufám, že ze čtvrtka vytěžíme maximum," přidal na sparta.cz Stanojevič, jenž v minulosti vedl také Maccabi Haifa či PAOK Soluň.

A co jeho predikce, jak by se mohl čtvrteční střet vyvíjet? "Bude to poměrně těžký duel. Sparta má výborné mužstvo a silné jednotlivce. Rozhodovat bude koncentrace a lepší připravenost," doplnil kouč, který viděl v rámci přípravy celou řadu sparťanských zápasů a podle svých slov ví, co očekávat.

"Poslední klání nebylo z jej pohledu na nejvyšší úrovni, v utkáních předtím Sparta ukázala víc. Víme, co máme od ní očekávat." uzavřel webem sparta.cz citovaný šéf Partizanu, jehož soubor vládne srbské Super lize s náskokem pěti bodů na Crvenou Zvedu Bělehrad.

Vrba o síle čtvrtečního soupeře: V Srbsku momentálně konkurenci nemají. Určitě z nich máme respekt

Zdroj: sparta.cz