Obávám se, že Vrba vychází z pragmatismu, kterým jsou body a na řadu věcí musí rezignovat, míní Csaplár

Obávám se, že Vrba vychází z pragmatismu, kterým jsou body a na řadu věcí musí rezignovat, míní Csaplár

Dvanáctinásobný šampion české nejvyšší soutěže z letenské Generali Česká pojišťovna arény je mediálně vděčným tématem. Tím spíš, že jeho výkonnost není konstantní. 

Jak ohodnotil sparťanský vstup do jarní části sezony devětapadesátiletý odborník Josef Csaplár, jenž v českém prostředí seděl na lavičkách Příbrami, Liberce, Slavie a Viktorie Žižkov?

"Spousta lidí se mě ptá na názor, jak je možné, že Sparta zklame v lize v Budějovicích, vzápětí porazí v poháru na Slavii, aby za další čtyři dny předvedla tristní výkon proti Plzni. Tady je má odpověď. Sparta byla vychvalovaná po pohárovém derby na Slavii. Ale ke vší úctě k ní, fotbal v Edenu nehrála. Bojovala, pracovala, presovala," napsal na webu sport.cz držitel tří trenérských trofejí z let 2002 a 2006.

"Když se měla prosadit fotbalově, v Budějovicích nebo doma s Plzní, které zalezly a zmenšily jí prostory, nebyla schopná si kolikrát ani přihrát. Bohužel se obávám, že Pavel Vrba vychází z pragmatismu, kterým jsou body, a na řadu věcí musí rezignovat," doplnil na sport.cz někdejší kouč Wisly Plock i Panioniosu Atény, který je momentálně už delší čas bez angažmá.

Jaký výkon asi předvede aktuální třetí celek Fortuna:ligy s Partizanem Bělehrad?

Vzájemné poznávání Belaida s Jihlavou dopadlo velmi dobře. V tréninku ukazuje kvalitu a dobře nastaven je i mentálně

Zdroj: sport.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.