Sivok na Dynamo nezanevře: Pokud by se opět objevila příležitost, jak klubu pomoci, tak budu připraven

Sivok na Dynamo nezanevře: Pokud by se opět objevila příležitost, jak klubu pomoci, tak budu připraven

Dynamo České Budějovice se omluvilo Tomáši Sivokovi za nešťastnou interpretaci výroků majitele Vladimíra Koubka ohledně platnosti podpisu na smlouvě Micka van Burena a bývalý český reprezentant, který se s funkcionářskou rolí na Střeleckém ostrově rozloučil před pár dny, to přijel.

"Chtěl bych po omluvě na webu Dynama uzavřít celou nešťastnou záležitost. Jsem rád, že se ukázala pravda nejen kvůli sobě, ale i kvůli klubu samotnému. To celé bylo zřejmě výsledkem nezvládnutých emocí; obvinění vůči mně byla neuvěřitelná, ale bohužel se nedají smazat. Po omluvě to však celé považuji za vyřízené," citoval web idnes.cz slova někdejšího zadáka se zkušenostmi z italského či tureckého prostředí.

Šestý tým tabulky bude ale dál sledovat i po svém konci a v budoucnu dokonce nevyloučil návrat. "Na klub jsem nezanevřel. Dynamo je klub mého srdce a na jeho budoucnosti mi pořád záleží. Pokud by se opět objevila příležitost, jak klubu pomoci, tak budu připraven. Přeji hráčům, aby se jim dařilo, fanouškům, aby měli radost z předváděné hry a klubu, aby se již nikdy nedostal do podobné situace. Určitě bych nechtěl, aby tato uměle vyvolaná kauza zastínila skutečnost, že se společně podařilo klub posunout tak, že aktuálně útočí na nejlepší umístění ve své historii," přidal na portálu idnes.cz osmatřicetiletý Sivok.

V sobotu přivítají Mihálik, Hellebrand, Škoda, Havel a spol. Viktorii Plzeň, kterou už jihočeská značka nedokázala v rámci první ligy skolit více než 15 let.

PODLE KARABCE URČITĚ ŽIJE ŠANCE NA POSTUP: KDYBYCHOM HRÁLI KOMBINAČNÍ FOTBAL, CO JSME CHTĚLI, TAK BYCHOM PARTIZAN PŘEHRÁLI

Zdroj: dynamocb.cz, idnes.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.