Limba vzkazuje Krmelcovi: Snad to po sezoně v Mordoru ukončíš, zabouchneš dveře a půjdeš jinam. Kamkoliv

Limba vzkazuje Krmelcovi: Snad to po sezoně v Mordoru ukončíš, zabouchneš dveře a půjdeš jinam. Kamkoliv

21 soutěžních vystoupení a 4 branky, s tím, že ta poslední se zrodila ještě v listopadu loňského roku při demolici Pardubic.

Sešívaná bilance osmadvacetiletého forvarda Michala Krmenčíka, který je v Edenu zapůjčen z belgických Brugg, opravdu není nijak zářivá.

A to o něm přitom jeho nynější šéf Jindřich Trpišovský po odchodu Jana Kuchty hovořil na startu jarní části jako o nové útočné jedničce.

V rámci Fortuna:ligy ale explzeňský útočník nastoupil na jaře pouze jednou a na poslední ligový duel s Hradcem Králové (1:5) už ani nebyl nominován, což platilo i pro derby s klokany.

Nekopl si ani v předposlední sešívané bitvě proti Fenerbahce a dokonce se ocitl v béčku. Jeho bývalý spoluhráč z Doosan arény David Limberský se nechal slyšet, že ho před odchodem do metropole varoval...

"Michale, Michale já tě varoval. Nechoď do toho Mordoru! Tys tam šel a teď to máš. Doufám, že po sezoně to tam ukončíš, zabouchneš dveře a půjdeš jinam. Kamkoliv," uvedl nynější zadák třetiligové Jiskry Domažlice na webu isport.blesk.cz.

Protože se nyní zdají být Schranz, Olayinka, Tecl i Fila v hierarchii před ním, víkendovou základní sestavu se Spartou asi v jeho případě očekávat nejde.

Zdroj: isport.blesk.cz