Eden hlásí na 302. derby vyprodáno. Bookmakeři věří Slavii

Eden hlásí na 302. derby vyprodáno. Bookmakeři věří Slavii

Třetí derby v letošní sezóně. Dvě dopadly dobře pro klub z Letné (na podzim Sparta vyhrála doma 1:0, před necelým měsícem pak ve čtvrtfinále poháru letenští v Edenu zvítězili 2:0). I přesto se nyní věří více sešívaným.

Podle bookmakerů je jasným favoritem 302. derby pražských S vedoucí celek ligy z Edenu. A obdobně to vidí i sázkaři. Jak udává server Sport.cz, celých 90 % vkladů směřuje na vítězství Slavie, 3 % jdou na remízu a pouze 7 % sázkařů věří mančaftu trenéra Pavla Vrby.

„Sparta sice ve dvou posledních soutěžních zápasech Slavii porazila, potřetí se jí to podaří už jen těžko. Navíc hraje v Edenu a Slavia se „konferenčním“ postupem přes Fenerbahce Istanbul dostala do své klasické pohody," odhadl vítěze nejbližšího derby bookmaker Tipsportu Petr Urbanec, podle kterého jsou na Letné navíc už spokojeni s výsledkem z poháru.

Obdobný názor má i hlavní bookmaker sázkové kanceláře Fortuna Michal Hanák. „Sparta se po nevydařeném duelu s Partizanem rozloučila s evropskými poháry, v náročném programu ale pokračovala divokým vystoupením v MOL Cupu proti Jablonci. Trenér Vrba nikoho nešetřil, a to nejlepší nepochybně pošle do boje i v neděli. Slavia se od posledního vzájemného duelu zvedla, což je patrné zejména ve finální fázi. Hostům se naopak stále nedaří zkonsolidovat obranu, konečně to naplno ukázalo i jejich středeční vystoupení," vysvětlil.

Zdroj: Sport.cz

Průšvihář Laňka si kvůli úplatkům dva roky fotbal nezahraje