Nepřišel jsem s kouzelnou hůlkou, v týmu jsou problémy, to je zjevné, přiznává Benítezův nástupce Lampard

Nepřišel jsem s kouzelnou hůlkou, v týmu jsou problémy, to je zjevné, přiznává Benítezův nástupce Lampard

Everton se po nedávném debaklu s Tottenham nachází pouhý bod nad sestupovými pozicemi a sedm proher z posledních osmi vystoupení opravdu není nic, čím by se liverpoolská značka z Goodison Parku mohla pyšnit. 

K případnému pádu níž do Championship by mohlo dojít poprvé od roku 1951, což už je pořádná řádka dekád. "Už když jsem přicházel, v klubu byl cítit strach ze sestupu," přiznal idnes.cz citovaný manažer Frank Lampard, jenž v lednu nahradil u kormidla Rafaela Beníteze.

"Strach tu je logicky pořád, protože tabulka na vás odněkud vyskakuje každý den a nedívá se na ni dobře," přidal na serveru idnes.cz bývalý manažer Chelsea i Derby County.

Jeho osobní bilance u řeky Mersey až tak špatná není (3 výhry a 4 prohry), nicméně tři nejhorší celky soutěže nejsou daleko. "Nepřišel jsem s kouzelnou hůlkou. V týmu jsou problémy, to je zjevné, ale je důležité zachovat pozitivní myšlení. Je to zkouška, jako hráč jsem podobných zažil stovky. Zbývá nám ještě třináct zápasů a ve hře je spousta bodů, jsme připravení o ně bojovat" ubezpečil strachující se fandy Lampard, jehož vyjádření nabídl web idnes.cz.

Nejbližší šanci na body bude mít devítinásobný mistr země, který má v kádru Pickforda, Colemana, Van de Beeka, Alliho, Richarlisona, Iwobiho nebo Tosuna, už třináctý březnový den na domácí půdě proti osmému Wolverhamptonu Wanderers, který ovšem táhne mini šňůru tří proher za sebou.

Old Trafford se připravuje na zemětřesení a hromadný exodus, na odchodu má být i Cristiano Ronaldo

zdroj: idnes.cz