Schick za Alvesem, Pedrim či Aubameyangem? Španělský tisk spojuje s Barcou i českého střelce z Bay Areny

Schick za Alvesem, Pedrim či Aubameyangem? Španělský tisk spojuje s Barcou i českého střelce z Bay Areny

Osoba jednoho ze dvou nejlepších střelců loňského evropského šampionátu, který je v tuto chvíli v bundeslize na 20 trefách ve dvaceti vystoupeních a na zápis do střelecké listiny potřebuje průměrně 78 minut čistého času, začala zajímat i jednoho z nejslavnějších obrů LaLigy.

Ano, španělský server Mundo Deportivo začal řešit to, že se FC Barcelona začala zajímat o šestadvacetiletého forvarda ve službách Bayeru Leverkusen Patrika Schicka, který je právě teď bezkonkurenčně nejlepším českým útočníkem.

Prioritou katalánského titána z Camp Nou sice má být o pár let mladší Nor Erling Haaland, jenže ten by mohl dát přednost Manchesteru City.

V rámci dalších možností jsou tak mediálně zmiňováni i Robert Lewandowski, Romelu Lukaku nebo Timo Werner, s tím, že se má ovšem v barcelonských kancelářích řešit i jméno někdejšího ofenzivního muže Sparty, Bohemians, Sampdorie, Lipska i AS Řím.

Pro agenta Pavla Pasku, jehož vytáhlý klient má v Bay Areně dlouhodobý kontrakt do roku 2025, by mohlo jít o velmi příjemné starosti. Na serveru transfermarkt.com sice svítí položka 40 milionů eur, čili asi miliarda korun, nicméně výsledná částka by se klidně mohla vyšplhat ještě výše.

Trenér nyní třetího týmu Primera División Xavi, jehož soubor už neprohrál desetkrát za sebou, má na ofenzivní části soupisky nyní docela přetlak. Pracuje s Dembélém, Depayem, Aubameyangem, Fatim, Torresem i Braithwaitem. A to jsou ještě k dispozici mladíčci Ezzalzouli, Estanis nebo Akhomach. Dá se však předpokládat, že v létě před ročníkem 2022/2023 se vše trochu protřídí...

Když přepnete z manchesterského na pražské derby, vidíte jiný sport. Je to jako volba mezi fotbalem a MMA

Zdroj: El Mundo Deportivo

 
 
Drop here!