Má před sebou Horejš poslední měsíce na Střeleckém ostrově? Dynamo by údajně mohl převzít Brabec

Má před sebou Horejš poslední měsíce na Střeleckém ostrově? Dynamo by údajně mohl převzít Brabec

David Horejš je právě teď druhým nejdéle sloužícím trenérem české prvoligové branže. Nový kontrakt, který mu na jihočeském Střeleckém ostrově končí letos v červnu, však čtyřiačtyřicetiletý šéf Mihálika, Van Burena, Škody a spol. pořád ještě neprodloužil.

"S Davidem jsme jednali, ke shodě zatím nedošlo," informoval na serveru idnes.cz majitel Dynama České Budějovice Vladimír Koubek.

Na stejném portálu mimochodem zaznělo, že jeho možným budoucím nástupcem od startu nového ročníku 2022/2023 by se mohl stát Erich Brabec, jenž se na přelomu roku rozloučil a asistentskou rolí v Bohemians Praha 1905.

Pětačtyřicetiletý odborník, jenž před pár lety vedl i druholigovou Vlašim, má k Dynamu vztah, protože pochází z jižních Čech a v minulosti v něm působil, nicméně veřejně zatím nic nepotvrdil.

"Dynamo sleduji, hrál jsem tam. O ničem jsme nejednali, takže se nemám k čemu vyjadřovat. Věnuji se teď sobě a rodině," nechal se slyšet idnes.cz citovaný bývalý sstoper obou slavných pražských "S".

V podobném duchu hovořil i výše zmíněný vlastník Budějovic. "Jméno Ericha Brabce jako možného trenéra vůbec nepadlo. Nikoho jsem ani nedelegoval k tomu, aby řešil otázku hlavního kouče," zakončil ohledně někdejšího zadáka Dynama Moskva, Vladikavkazu, Kayserisporu, Aarau či Ankaragücü na webu idnes.cz Koubek.

Csaplár radí Spartě, ať ještě prodlouží s Dočkalem: Má dobrá čísla a jeho silné stránky jsou nadstandardní

Zdroj: idnes.cz