Rezek vs. Ljevakovič? Na Stínadla dorazí Nedvěd, Horváth, Petržela, Limberský a kdo ví, možná i Džeko...

Rezek vs. Ljevakovič? Na Stínadla dorazí Nedvěd, Horváth, Petržela, Limberský a kdo ví, možná i Džeko...

28. května se bude s prvoligovými Stínadly loučit nejen dlouholetý masér žlutomodré družiny Eduard Poustka, ale také dvě ikony sklářů Admir Ljevakovič a Jan Rezek.

Oba známé hráče, kteří ještě na podzim krátkodobě vypomáhali severočeskému áčku, aktuálně zastihnete v teplické rezervě, která působí v ČFL. Poslední květnovou sobotu ale dojde na střet "Ljeva" a "Réza" týmu...

"Všichni tři zanechali v teplickém fotbale obrovskou stopu, proto si zaslouží, aby se s nimi publikum mohlo rozloučit ve velkém stylu. Věřím, že na Stínadla dorazí fanoušci v hojném počtu," pronesl na stránkách fkteplice.cz klubový ředitel Rudolf Řepka.

Bývalý český reprezentant s minulostí v Plzni i ve Spartě povolal do svých řad například Tomáše Hunala, Pavla Horvátha, Zdenka Frťalu, Milana Petrželu, Davida Limberského či členy skupiny Kabát.

"Když jsem dával nominaci dohromady, tak jsem chtěl hlavně hráče, se kterými jsme tu zažili pohárovou jízdu na podzim 2003, ale nemohl jsem zapomenout ani na některé kluky z Plzně," zaznělo z úst stále ještě devětatřicetiletého fotbalisty.

A co nominace o dva roky mladšího štítového záložníka z Bosny? Na jeho straně vyběhnou na plochu Štěpán Vachoušek, Aidin Mahmutovič, Samir Merzič či Antonín Rosa, s tím, že v obou výběrech by měli figurovat Pavel Verbíř i Michal Doležal.

"Jsem moc rád, že mi předběžně přislíbili účast i kluci z Bosny jako Mahmut, Merzi nebo Čája. Jsme v kontaktu i s Edinem Džekem, ale vzhledem k tomu, že bude mít po náročné sezóně a před reprezentačním srazem, tak to nejspíš nedopadne, i když budu ho samozřejmě ještě přemlouvat," doplnil na fkteplice.cz Ljevakovič.

Jako divák by neměl chybět viceprezident Juventusu Pavel Nedvěd, který je velkým kamarádem výše zmíněného Eduarda Poustky, jenž v minulosti prošel také národním mužstvem.

VRBA SE VRÁTÍ DO PLZNĚ A OPĚT POVEDE DARIDU, HORVÁTHA, BAKOŠE, KOZÁČIKA, PILAŘE, PETRŽELU ČI REZKA. DŮVODEM JE LIMBERSKÝ

Zdroj: fkteplice.cz