Naděje pro PSG? Očekávaný přestup Mbappého se zamotává.

Naděje pro PSG? Očekávaný přestup Mbappého se zamotává.

Letní přestupové období by mohlo býti jedním z nejzajímavějších za poslední léta. Spekuluje se o přesunu těch nejlepších a dlouhá přestupová sága se vypráví i v případě Kyliana Mbappého

 V minulém roce, se všeobecně předpokládalo, že zamíří na Santiago Bernabeu. Real vyrukoval s jasným plánem, který navíc podpořil nabídkou v poslední přestupový den letního období, aby francouzskému útočníkovi vyslal jasný vzkaz, že o něj má eminentní zájem. Vzhledem k tomu, že k nabídce došlo v onen poslední den, tak se přestup neuskutečnil.

To však madridským nevadilo.  Neměli problém počkat až Mbappému vyprší smlouva v PSG a následně si jej přivést, jakožto volného hráče, avšak tento plán začíná mít v sobě čím dál více prasklinek.

Vše je samozřejmě otázkou peněz. Madridský velkoklub údajně odmítnul přehnané mzdové požadavky Mbappého, což vyvolalo pochybnosti o jeho příchodu. Podle Guillema Ballaguea, španělského fotbalového novináře, měl třiadvacetiletý útočník požadovat o 83 milionů liber více než v předešlých rokováních.

Tyto pochybnosti v posledních týdnech podporuje Mbappé sám, jelikož se nechal slyšet, že svou budoucnost nemá úplně vyjasněnou.

"Pokud bych se už rozhodl, určitě bych to už oznámil. Nemusím se nikomu vzpovídat. Nepotřebuji se schovávat, nikoho jsem nezabil. Jen chci udělat to nejlepší rozhodnutí,“ uvedl dle serveru Goal Kylian Mbappé začátkem dubna.

Ballague již dříve deklaroval , že francouzská strana nabídla Mbappému 125 milionů liber po dobu dvou let ve snaze přimět ho, aby zůstal na Parc des Princes. 

 

Útočník v této sezóně za tým Mauricia Pochettina vstřelil 33 gólů a přidal 22 asistencí ve 41 zápasech.  

Zdrodailymail.co.uk, goal.com