Rýsuje se další pikantní stěhováni z Letné do Edenu? Pulkrab už měl Rosického informovat o zájmu Slavie

Rýsuje se další pikantní stěhováni z Letné do Edenu? Pulkrab už měl Rosického informovat o zájmu Slavie

Josef Hušbauer, Srdjan Plavšič či Nicolae Stanciu, byť v jeho případě to bylo se zahraniční mezizastávkou. Toť pár příkladů z posledních let, kdy se převlékal sparťanský dres za slávistický trikot.

Letos v létě by se mohla trasa Letná - Eden opět oživit a to díky čtyřiadvacetiletému forvardovi Matěji Pulkrabovi, jemuž vyšel střelecky podzim, ale na jaře toho na Praze 7 až tolik neodehrál a na první polovinu ročníku tak nenavázal.

Klientovi Pavla Pasky navíc končí na rudé straně města v červnu kontrakt a protože se o něj Jindřich Trpišovský zajímá dlouhodobě a svého času ho trénoval už na libereckém stadionu U Nisy, úřadující český šampion by se o něj mohl pokusit.

"Ten zájem je dlouhodobý, vím, že to je otázka spíš posledních pár let, kdy docházelo k oťukávání obou stran. Jak daleko je současný stav, bohužel nevím, ale zájem Slavia měla," citoval server sport.cz svůj zákulisní zdroj.

Sám někdejší mládežnický reprezentant s minulostí v Bohemians 1905 už sportovního ředitele Tomáše Rosického o zájmu největšího rivala informoval a byť je odchovancem Sparty, jakákoliv změna ho pravděpodobně bude zajímat.

Tím spíš, že v jarní části ligy zasáhl do hry pouze pětkrát a za celý ročník je na 575 odehraných minutách, což vskutku není mnoho a v kalendářním roce 2022 za letenské "S" dosud neskóroval. Dostane možnost probudit své střelecké schopnosti na druhé straně řeky?

Ostatním klubům můžeme jen závidět, přiznává Petrášek, jenž se asi parádního stadionu v Čenstochové nedočká

Zdroj: sport.cz