Hroťáci Júsuf a Rabušic potřebují nějaký servis, to ze stran není a Slovan na to bude muset personálně reagovat

Hroťáci Júsuf a Rabušic potřebují nějaký servis, to ze stran není a Slovan na to bude muset personálně reagovat

Liberec vstřelil ve dvaatřiceti zápasech ligové sezony pouhých 29 branek a v posledních třech duelech vůbec neskóroval. Co může dlouhodobý problém s produktivitou Slovanu způsobovat?

Hlavní trenér Luboš Kozel má jasno. "Potom, co odešli Pešek s Malínským, není servis pro hrotové útočníky takový. Budeme na to muset reagovat personálně, aby se to neopakovalo," nechal se slyšet jednapadesátiletý odborník s minulostí v Dukle i Baníku, který dorazil pracovat pod Ještěd loni v srpnu.

"Myslím, že to sobota odhalila donaha. Finální přihrávka. Hroťáci Júsuf a Rabušic potřebují nějaký servis, to ze stran není. Možná jsme měli dvakrát tolik centrů než soupeř, ale jestli desetina z nich najde našeho hráče a dojde situace do zakončení, to je možná ještě vysoké číslo. Rezerva je tam obrovská," přidal na fcslovanliberec.cz někdejší kouč české osmnáctky i devatenáctky.

Už má představu o složení kádru pro ročník 2022/2023? Gebre Selassie se ještě ohledně dalšího pokračování nevyjádřil. "Samozřejmě bych byl rád, aby Theo pokračoval. Smlouva mu končí. Bude záležet i na schůzce s panem majitelem, jak kádr bude vypadat dál. Máme představu o tom, u koho bychom chtěli, aby pokračoval a i o tom, kdo si můžeme myslet, že skončí. A třeba na ty posty budeme chtít někoho jiného," uzavřel na fcslovanliberec.cz nadřízený Vliegena, Štetiny, Matouška a spol.

Po inkasovaném gólu se mi chtělo plakat, přiznal Kopic: Bylo to peklo, opravdové nervy

Zdroj: fcslovanliberec.cz