Hrozící konflikt s Houšteckým i plivance a facky ve V.I.P. Limberský to měl během návštěvy Edenu pestré...

Hrozící konflikt s Houšteckým i plivance a facky ve V.I.P. Limberský to měl během návštěvy Edenu pestré...

Do Edenu vyrazil s plzeňskou výpravou také bývalý zadák Viktorie a současný bek Jiskry Domažlice David Limberský, jenž sledoval šlágr 32. kola Fortuna:ligy po boku majitele západočeské značky Adolfa Šádka.

Exreprezentant "Limba" se sice nalézal ve V.I.P. prostorách, ale i tak se dokázal dostat po závěrečném hvizdu do potyček...

"Kromě remízy ze zápasu proti Slavii Praha si Limberský odnáší z Edenu z VIP sektoru také pár slušných facek,“ citoval portál iSport.cz IG účet Hooligans.cz.

Dle Deníku Sport měl na držitele pěti českých titulů někdo z tamních hostů plivat, což vedlo k výše zmíněné roztržce. Protože však osmatřicetiletý internacionál nabral hned večer po zápase směr Plzeň, o nic velkého nejspíš nešlo.

Ještě předtím se však stihl dostat do sporu se sešívaným asistentem Zdeňkem Houšteckým, se kterým měl konflikt již v minulosti. Sám Limberský se dříve nechal slyšet, že to, jak se kolega Jindřicha Trpišovského na lavičce chová, je ostudou Slavie.

Oba kohouty od sebe musel kvůli hrozícímu střetu odtrhávat právě až Šádek, jehož klub tři kola před koncem stále vévodí soutěži o dva body před obhájcem primátu z Vršovic.

Fraška v Edenu! VAR hlavnímu nejdříve pomohl, pak ho zcela zazdil. Proč bylo v nastavení všechno špatně?!

Zdroj: isport.blesk.cz