Boleslav už si měla vybrat náhradu za Douděru. Hoftych chce hráče, který patří Sigmě, ale zapůjčen je v Karviné

Boleslav už si měla vybrat náhradu za Douděru. Hoftych chce hráče, který patří Sigmě, ale zapůjčen je v Karviné

Radka Látala, syna vicemistra Evropy z roku 1996, jenž je momentálně trenérsky k zastižení v polské Ekstraklase, podle všeho čeká další změna trikotu.

Čtyřiadvacetiletý obránce, jenž si dosud vyzkoušel soutěžní boje v Sigmě Olomouc, Pardubicích i Karviné, by se mohl za pár týdnů stěhovat do Mladé Boleslavi.

Jak zaznělo na stránkách Deníku Sport, v sestupujícím MFK zapůjčený zadák by mohl ve středočeském celku nahradit Davida Douděru, jehož podle všeho získá v nejbližší době Slavia.

Látal, který patří do stejné agentury jako Lukáš Kalvach, Václav Jemelka, Dominik Janošek či Filip Kubala, byl v poslední době kvůli problémům s kolenem na marodce a do přípravy se vrátil až před pár dny, nicméně do konce sezony už si podle všeho nezahraje.

Pavlu Hoftychovi by se ale i tak ve městě automobilů líbil. Boleslavský nápadník se však bude muset domluvit se sportovním manažerem hanáckého souboru Ladislavem Minářem...

"V současnosti pracujeme na stavbě kádru pro příští sezonu, a to oběma směry, tedy na příchodech i odchodech. Konkrétní jména ale Sigma vzhledem ke stále probíhajícímu ligovému ročníku nemůže komentovat, na rozdíl například od některých agentů. Soustředíme se na zbývající dva zápasy. Po konci sezony se klub k personálním otázkám vyjádří více," citoval iSport.cz slova zkušeného funkcionáře z Androva stadionu.

Sigma i Boleslav na sebe mimochodem narazí v závěrečné dvojzápasové bitvě o konečné sedmé místo. Pro další jednání proto nepochybně prostor bude.

Transfermarkt.com uvádí u Látala se smlouvou do června 2023 sumu 200 tisíc eur, což by pro Josefa Dufka neměl být žádný výraznější problém.

Jaké dveře se otevírají pro Vlkanovu? Přemýšlí o něm nejen na Letné a ve hře je i rakouská bundesliga či Ekstraklasa

Zdroj: isport.blesk.cz