Možná, že by Spartu měl mít někdo jiný, ale Křetínský do ní vkládá nemalé prostředky a Rada by mu přál úspěch

Možná, že by Spartu měl mít někdo jiný, ale Křetínský do ní vkládá nemalé prostředky a Rada by mu přál úspěch

Petr Rada, jenž je momentálně volným koučem čekajícím na příležitost, se v interview pro sport.cz rozpovídal o tom, jak na něj zapůsobili jeho bývalí nadřízení z Letné a Střelnice Daniel Křetínský a Miroslav Pelta.

Jak by je porovnal? S jabloneckým majitelem Peltou, jenž byl svého času zaměstnán také ve Spartě, se přeci jen potkával nesrovnatelně častěji...

"Pan Pelta je takový lidovější. Oběma bych popřál, ať se jim daří. A jsem rád, že jsem je potkal," sdělil na portálu sport.cz třiašedesátiletý odborník, jenž by mohl mít v letní přestávce namířeno například do Dukly.

S dlouholetým vlastníkem letenského "S" tolik v kontaktu nebyl. "Ve Spartě jsem nebyl dlouho, s panem doktorem Křetínským jsem se, myslím, sešel dvakrát. Jednou, když mě přijímal, a jednou po nějakém zápase,“ přidal na sport.cz stratég, jenž v minulosti seděl i na lavičkách Slavie, Teplic či Liberce.

K prvnímu muži dvanáctinásobného českého šampiona ale hovoří s velkým respektem. "Buďme rádi, že ho Sparta má. Samozřejmě úspěchy nejsou takové, jako by měly být, ale pokud nebude pan Křetínský, tak nebude Sparta. Možná, že by ji měl mít někdo jiný, ale pan Křetínský tam vkládá nemalé prostředky a já bych mu přál úspěch," uzavřel na sport.cz Rada, jenž pracoval ve Spartě od března do června 2017 a například Ladislav Vízek tvrdí, že kdyby se do ní vrátil, do dvou let by prý slavil titul.

Čelůstka se má proč usmívat. Na Letné vydělává více než milion korun měsíčně. Co Dočkal, Krejčí, Nita či Hložek?

Zdroj: sport.cz