Konečně zjistil, že taky umí chytat, střílel si ze zkušenějšího kolegy Valeše zelenobílý Květ

Konečně zjistil, že taky umí chytat, střílel si ze zkušenějšího kolegy Valeše zelenobílý Květ

Klokanůmm z Vršovic se proti Zlínu daří a nejinak tomu bylo také ve třetím kole nastavby. Zelenobílý soubor vyloupil moravskou Letnou po výsledku 4:1, na čemž se podílel také expříbramský středopolař Roman Květ.

Ten však úspěšnou sérii proti ševcům nijak zvlášť nevnímá. "Osobně na tyhle statistiky moc nevěřím. Každé utkání je odlišné a specifické. Jsem rád, že jsme statistiku potvrdili a odvážíme si tři body. Jsme ohromně rádi, že se nám konečně podařilo vyhrát," mnul si ruce čtyřiadvacetiletý fotbalista.

Ke třem bodům mimo jiné vedla zodpovědná a náročná hra. "Drželo se nás i štěstí, protože se nám povedlo vstřelit takové góly, které normálně nedáváme," podotkl na bohemians.cz Květ a pokračoval dobře naladěn.v "V tomto utkání nám do branky spadlo snad vše. Těší nás, že se k nám štěstí jednou přiklonilo. V několika situacích nás podržel Roman Valeš, který zneškodnil několik šancí soupeře. To je rovněž pozitivní věc. Nejen pro tým, ale i pro něho samotného. Konečně zjistil, že taky umí chytat. To je pochopitelně řečené s nadsázkou," usmíval se borec, jehož celku stále ale velmi reálně hrozí baráž o udržení.

Pořád je však šance odebrat se na příčku, která bude znamenat klid. "Tři body nám pomůžou nejen v tabulce nadstavby, ale i psychicky. Pořád existuje šance se vyhnout baráži, samozřejmě za předpokladu, že zvládneme i dva zbývající duely s Jabloncem a Karvinou. Větší hodnotu mají tři body asi z pohledu té psychiky. Ukázali jsme si, že umíme vyhrávat a dávat góly. Věřím, že tyhle tři body v úterý potvrdíme," burcoval vršovickou kabinu spoluhráč Chramosty, Jindřiška a spol.

Důležité zápasy mám rád, ale ne v Ostravě. Baník je velmi specifický, je to tam vždy řežba, tvrdí Ševčík

Zdroj: bohemians.cz