Okopaný Hejda už se na mezinárodním poli neobjeví: Jsem rád, že vůbec stojím, reprezentace by měla být o mladších

Okopaný Hejda už se na mezinárodním poli neobjeví: Jsem rád, že vůbec stojím, reprezentace by měla být o mladších

Dvaatřicetiletý šampion české nejvyšší soutěže Lukáš Hejda, který zakončil ročník se třiceti starty, třemi žlutými kartami a pěti nastřílenými brankami, je podle názoru Františka Komňackého právě teď nejlepším stoperem celé Fortuna:ligy.

Až bude Jaroslav Šilhavý sestavovat nominaci národního mužstva na červnovou Ligu národů proti Španělsku, Portugalsku a Švýcarsku, ostřílený odchovanec Sparty z mistrovského kádru Michala Bílka u toho určitě nebude...

V rámci svého posledního mediálního výstupu totiž dlouholetý zadák Plzně s historií v Jablonci i Příbrami prozradil, že už žádné mezinárodní ambice nemá. Svůj jediný start, k němuž došlo před osmi lety v přípravě proti Rakousku, už tak nerozšíří..

Podle svých čerstvých slov sám doufal, že otázka na reprezentaci nepadne, ale když už se tak stalo, oficiální konec neměl problém potvrdit. V budoucnu už se tak bude soustředit jen a pouze na klubové povinnosti.

"Moc nevím, jak to říct. Po sezoně jsem pořádně okopaný a jsem rád, že vůbec stojím. Myslím, že reprezentace už by měla být o mladších. Já bych se rád soustředil na Plzeň. Moje zdraví není stoprocentní. Možná to zní blbě, když mám jeden represtart, ale tak to cítím. S trenérem Šilhavým jsem už o tom mluvil," citoval web idnes.cz slova opory z Doosan arény, kde tvrdí defenzivní muziku společně s hráči jako Řezník, Eduardo Santos, Pernica, Havel či Holík.

Bílkův titul je za dané situace cennější než ty Vrbovy. Vyhrál i vodník českého zatuchlého rybníčku Šádek

Zdroj: idnes.cz