Přijde Kozel o asistenta? Ve Varnsdorfu skončil Drsek a před Holeňákem se otevírá další kariérní postup...

Přijde Kozel o asistenta? Ve Varnsdorfu skončil Drsek a před Holeňákem se otevírá další kariérní postup...

Pětačtyřicetiletý stratég Pavel Drsek ukončil na vlastní žádost a po vzájemné dohodě své působení v druholigovém Varnsdorfu, s nímž finišoval v tabulce FNL na šesté pozici.

Tok, že ve Šluknovském výběžku neodváděl špatnou práci, dokazuje i anketa LFA, podle níž byl druhým nejlepším koučem druholigové branže hned za Richardem Dostálkem a před Martinem Hyským, jehož čeká s Vlašimí baráž o Fortuna:ligu.

Varnsdorf tak bude mít po roce a půl nový realizační tým, s tím, že podle zpráv sport.cz by mohl dorazit do klubu šestačtyřicetiletý Miroslav Holeňák, jehož jde v tuto chvíli zastihnout v Liberci jakožto asistenta Luboše Kozla.

Někdejší reprezentant Česka, který ukončil kariéru před jedenácti lety, zatím strávil celý svůj trenérský život pod Ještědem, kde prošel akademií i béčkem a asistentem u áčka Slovanu je od ledna 2018, kdy modrobílé barvy opustil Jindřich Trpišovský.

Za sebou tak má spolupráce nejen se zmíněným Kozlem, ale i s Davidem Holoubkem, Zsoltem Hornyákem nebo Pavlem Hoftychem.

Nyní by se ovšem mohl stát hlavní trenér i z něj a to je lákavá vidina. Převezme Dordiče, Kubistu, Radostu, Hladíka, Huška či Bínu právě on?

Že je majitel Dynama nesnášenlivý člověk, který s nikým nevyjde? Tak to prý není...

Zdroj: fkvarnsdorf.cz, sport.cz