Zkušenostmi a přístupem může být Řezník důležitým mentorem pro mladší hráče Viktorie

Zkušenostmi a přístupem může být Řezník důležitým mentorem pro mladší hráče Viktorie

Součástí plzeňského dění bude i v sezoně 2022/2023 velezkušený krajní obránce Radim Řezník, jenž s Viktorií prodloužil kontrakt do roku 2023.

Zadák se čtrnáctkou na dresu má za sebou jedenáct plzeňských sezon s bilancí 5 mistrovských titulů, tří účastí v základní skupině Ligy mistrů a pěti pobytů v Evropské lize.

U podpisového aktu nechyběl agent Viktor Kolář. "Radim má za sebou fantastickou sezonu. Ve skvěle šlapajícím týmu Viktorie naplno uplatnil své zkušenosti i fotbalové kvality a při plzeňské cestě za titulem se řadil k leaderům na hřišti i v kabině. Ke klubu má výjimečný vztah a jsem rád, že velký zájem o pokračování spolupráce byl z obou stran," informoval na fcviktoria.cz známý manažer.

Vedení se s dlouholetou oporou dohodla velmi rychle. "Radim Řezník byl během mistrovské sezony výraznou osobností našeho týmu a svými výkony si řekl o to, aby pokračoval ve viktoriánském dresu i v nadcházejícím ročníku. Zkušenostmi a přístupem může být i důležitým mentorem pro mladší hráče. Na prodloužení smlouvy měly zájem obě strany a jsem rád, že naše domluva byla velmi rychlá a jasná. Nyní si Radim, stejně jako ostatní spoluhráči,zaslouží dovolenou a těším se na něj na startu přípravy," uvedl na stránkách fcviktoria.cz generální ředitel a majitel v jedné osobě Adolf Šádek.

A co první dojmy samotného defenzivního specialisty z Doosan arény, který přišel na západ Čech v sezoně 2011/2012? "Máme za sebou fantastickou sezonu, ve které jsme dosáhli neskutečného úspěchu. Strašně moc si tohoto titulu vážím, a zároveň mám obrovskou chuť a motivaci pro další sezonu. Mým snem a cílem je, abychom si opět v Plzni zahráli základní skupinu evropských pohárů, samozřejmě nejradši Ligu mistrů. Zůstat ve Viktorce pro mě byla jasná priorita. Jsem rád, že jsme se na všem domuvili. Teď si s rodinou užijeme dovolenou a těším se, až kluky zase uvidím na začátku přípravy," doplnil na fcviktoria.cz trojnásobný reprezentant Česka, který už v Plzni absolvoval 296 soutěžních duelů a v na startu příštího ročníku bude atakovat metu 300 startů.

Chceme, aby přišli i jiní hráči. Jablonec je furt značka, která by je sem měla přilákat, říká Horejš. Počítá s Hübschmanem?

Zdroj: fcviktoria.cz