První na řadě je Rosický, bez pardonu a pak průvan v kádru, radí nejvyššímu sparťanskému vedení Řepka

První na řadě je Rosický, bez pardonu a pak průvan v kádru, radí nejvyššímu sparťanskému vedení Řepka

Když to Spartě nejde, příznivci někdejšího letenského kapitána Tomáše Řepky si píší o jeho vyjádření. To poslední přišlo po nevydařeném vystoupení slavného "S" v Uherském Hradišti v rámci finále MOL Cupu.

"Že Sparta prohraje, jsem bohužel předpokládal. Ale že to bude až takováhle ostuda, to je k blití," nebral si na svém Instagramu servírky někdejší reprezentant Česka.

"Teď prostě musí okamžitě přijít čistka. První na řadě je Rosický, bez pardonu a pak průvan v kádru," nastínil svou vizi bývalý stoper Fiorentiny nebo West Hamu United.

"Výmluvná je statistika utkání - střely celkem 12:4, z toho na branku 9:2. Abych to odlehčil, Sparta pustila Slovácku pohár a Slovácko pustí Spartě Svědíka," nabídl jeden z možných scénářů nynější obránce Červených Janovic.

"Nerad klukům nakládám, ale tlak musí vydržet. Není za co chválit a mě taky nikdo nešetřil, když jsem ve Spartě byl. Pokud to někdo neunese, nemá ve Spartě co dělat," zaznělo z úst partnera Kateřiny Kritelové po posledním letenském vystoupení sezony 2021/2022.

NESMILOVAL BY SE ANI NAD KAPITÁNEM. ŘEPKA BY SI PŘÁL NA LETNÉ BRZKÝ KONEC U TĚCHTO ČTYŘ HRÁČŮ...

Zdroj: IG účet @tomasrepkacz