Do Boleslavi se po 4 letech vrací brankářský terminátor ošlehaný zkušenostmi z polské i bulharské ligy

Do Boleslavi se po 4 letech vrací brankářský terminátor ošlehaný zkušenostmi z polské i bulharské ligy

Zkušený gólman Martin Polaček se vrátil do Mladé Boleslavi, v jejímž dresu odchytal téměř kompletní jaro v roce 2018.

Ve městě automobilů tak zakotvil dvaatřicetiletý rodák z Prešova opět po čtyřech letech a na staronové adrese se upsal na dva roky s případnou opcí.

"Martina Polačka jsme delší dobu sledovali, jednali s ním a nakonec se dohodli na spolupráci pro příští dva roky. Jeho příchodem posílíme tým vyztužením naši brankářské pozice," liboval si na fkmb.cz generální ředitel David Trunda.

Spokojen s čerstvým transferem je také kouč brankářů Jiří Malík, který nastínil jeho boj o jedničku s Šedou. "Určitě nám pomůže při vysokých centrovaných míčích. Má jistou rozehrávku a je bojovným typem. Po jeho odchodu z Mladé Boleslavi jsme byli v občasném telefonickém kontaktu a podle možností jsem jej sledoval při jeho angažmá v Bulharsku i Polsku. Když jsem se dozvěděl, že bude volný, přál jsem si, aby se do Mladé Boleslav vrátil. Jsem rád, že přijde a budeme mít dva dobré gólmany, kteří si své pozice budou muset vybojovat," přidal na fkmb.cz člen realizačního týmu.

A co první dojmy samotného dvoumetrového strážce svatyně s přezdívkou "Terminátor"? "Na Mladou Boleslav se velmi těším, protože se vracím do známého prostředí, kde mně svého času bylo dobře. Mými cíli je vytvořit super partu a dobrou atmosféru v kabině, získat co nejvíce bodů pro Mladou Boleslav a dokázat něco velkého pro klub a jeho fanoušky," uzavřel na fkmb.cz bývalý brankář Brna, Dunajské Stredy, Slovanu Bratislava, Zaglebie Lubin, Podbeskidzie Bielsko-Biala či Levski Sofia.

Český mistr nezahálí a hlásí zvučnou posilu! Když se mi Viktorka ozvala, nebylo vůbec o čem přemýšlet, přiznává

Zdroj: fkmb.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.