V Ďolíčku mohou v nejbližší době klidně skončit i Petrák, Chramosta, Necid a další čtyři hráči...

V Ďolíčku mohou v nejbližší době klidně skončit i Petrák, Chramosta, Necid a další čtyři hráči...

V Ďolíčku se momentálně neřeší pouze budoucnost nejstaršího hráče Fortuna:ligy Josefa Jindřiška, jenž letos oslavil jednačtyřicáté narozeniny a byť má na stole dlouhodobou nabídku z divizních Velkých Hamrů, což by mohl prokládat s profesí instalatéra, aktuálně to vypadá, že by mohl dostat ještě jeden roční prvoligový kontrakt.

Smlouva pozvolna končí dalším čtyřem hráčům současného áčka trenéra Jaroslava Veselého, s tím, že třem dalším borcům vyprší hostování a jejich další pokračování u Botiče je notně nejisté.

Zmíněné kontrakty dobíhají obránci Jiřímu Bederkovi, zadákovi Janu Vondrovi, záložníkovi Ondřeji Petrákovi (na jaře odehrál 669 minut s bilancí jedné trefy a jedné žluté karty) i útočníkovi Tomáši Necidovi, jenž je na dlouhodobé marodce a zelenobílý dres naposledy navlékl v první polovině února.

Pokud jde o půjčky, zpět v Chrudimi by se měl hlásit defenzivní specialista Dominik Hašek, na startu jablonecké přípravy by se měl hlásit forvard Jan Chramosta a Mladá Boleslav by se měla začít připravovat se středopolařem Jakubem Fulnekem.

Kostky byly vrženy a nyní musí reagovat vedení klokanů. Kdo podle vás bude ve Vršovicích pokračovat a kdo naopak půjde o dům dál?

Do Boleslavi se po 4 letech vrací brankářský terminátor ošlehaný zkušenostmi z polské i bulharské ligy

Zdroj: isport.blesk.cz