Barcelona na australském výletu uspěla, hvězdy tamní A-League skolilo trio Dembélé, Traoré a Fati

Barcelona na australském výletu uspěla, hvězdy tamní A-League skolilo trio Dembélé, Traoré a Fati
OBSAHUJE VIDEO

Barcelona si po dokončení povinností v LaLize vyrazila na výlet do Austrálie, aby tam změřila síly s tím nejlepším, co tamní A-League nabízí.

I když to pro katalánský soubor z Camp Nou byl pouhý přátelák, hvězdy australské nejvyšší soutěže byly pořádně motivované. Tím spíš, když tomu z tribun přihlíželo více než 70 tisíc diváků.

Úřadující vicemistr Primera División zvítězil 3:2, ale ještě dvacet minut před koncem prohrával, o což se těsně po změně stran zasloužili Piscopo s Traorém.

V barvách Xaviho družiny se však střelecky prosadili Dembélé (asistence Gavi), Adama Traoré (Sergio Busquets) i Ansu Fati (Antonio Aranda) a favorit tak nakonec splnil svou roli.

Další přípravné střety čekají šestadvacetinásobného šampiona Španělska ve druhé polovině července, kdy se utká s Interem Miami i New Yorkem Red Bulls.

Přátelsky:

A-League All Stars - FC Barcelona 2:3 (0:1)
Branky: 47. Piscopo, 53. Traoré - 23. Dembélé, 72. Traoré, 77. Fati.

A-League All Stars: Kurto (Redmayne); Davidson (Traore), Rowles, Mariappa (Neville), Grant; Rodwell (Sanchez), O’Shea (Timmins); Piscopo (Irankunda), Dos Santos (Ninkovic), Caceres (Boumal); Cummings (Kuol).

Barcelona: Ter Stegen (Tenas); Alves, Araujo, Umtiti (Marmol), Balde (Alba); Alvaro Sanz (Aranda), Busquets, Gavi (Frenkie de Jong); Dembele, Luuk de Jong (Aubameyang), Adama Traore (Ansu Fati).