Ancelotti před finále s Liverpoolem: Budou hrát intenzivně. Mají velkou indiviuální kvalitu

Ancelotti před finále s Liverpoolem: Budou hrát intenzivně. Mají velkou indiviuální kvalitu
BÍLÝ BALET

Kouč Realu Madrid Carlo Ancelotti neočekává, že by delší čas, který měl jeho tým na přípravu pro finále Ligy mistrů, sehrál v dnešním finále Ligy mistrů s Liverpoolem velkou roli.

Ancelottiho tým zakončil svou sezónu v La Lize minulý pátek remízou 0:0 s Realem Betis, tedy dva dny předtím, než sehrál Liverpool s Wolves velmi důležitou bitvu, ve které měli „The Reds“ ještě teoretickou šanvci získat titul pro vítěze Premier League.

Oba týmy jsou nyní v Paříži, kde dojde na reprízu před finále Ligy mistrů z roku 2018. Tehdy Real Madrid porazil Liverpool 3:1.

Ancelotti na páteční tiskové konferenci před zápasem přiznal, že si nemyslí, že by delší čas, kterou měli fotbalisté Realu na finále, sehrál velkou roli v dnešním finále. Jako příklad uvedl finále z roku 2014, které Real vyhrál 4:1 s městským rivalem Atleticem. „V roce 2014 jsme měli nějaké problémy, pokud jde o fyzickou kondici, a přesto jsme vyhráli Ligu mistrů," poznamenal Ancelotti. „Závisí to na mnoha dalších faktorech. Jsem si jistý, že to nebude mít velký dopad na Liverpool a způsob, jakým budou hrát a jak se k zápasu postaví. Je to finále, dají do toho všechno a neovlivní to výsledek,“ uvedl.

„Musíme se připravit na zápas, ve kterém ukážeme naše kvality. Ukázali jsme, že máme velké nasazení. Myslím ale, že Liverpool odehraje zápas intenzivně díky individuální kvalitě, kterou má,“ vysvětlil lodivod Realu, co očekává od sobotního finále.

Zdroj: 90min.com

Německá policie vyšetřuje fotbalisty Frankfurtu. Kvůli pyru