Odhalení: Jak našel Rosický trenéra? Příběhy: Benzema i Gavi. Přílohy: F:L a Ženy. Ve čtvrtek nový Hattrick

Odhalení: Jak našel Rosický trenéra? Příběhy: Benzema i Gavi. Přílohy: F:L a Ženy.  Ve čtvrtek nový Hattrick

Nové číslo papírového Hattricku bude je v prodeji již od čtvrtka 9. června a to za pouhých 79 korun. A na co vše se můžete těšit?

PŘÍLOHA I: K Fortuna:lize 2021/2022 

Analýza – Proč se Plzeň stala mistrem aneb Nemožné neexistuje

Komentář: Bílkův titul je cennější než ty Vrbovy

Vysvědčení všech 16 ligových klubů

Interview se Stanislavem Levým: Viktoria vyhrála zaslouženě, Slavia nezacelila díry, Sparta na víc než na 3. místo neměla

PŘÍLOHA II: Ženský fotbal v Česku a jeho světový boom

Historie – Od hegemonie pražské Slavie k neúčasti na ME, MS a OH, seznam titulů na ME, MS, OH, v LM a v čs./české lize. 

Hlasy povolaných: Jak to vidí Filip Neusser, Petr Fousek, Karel Rada a Kateřina Svitková?

Příběh Jitky Klimkové, trenérky národního týmu žen Nového Zélandu.

Interview s Marií Wasner-Tlachovou, československou s českou internacionálkou, která jako první Češka hrála německou bundesligu.

Plakát ženského národního týmu Česka.

PŘÍBĚH I:  KARIM BENZEMA

Francouzský kanonýr výrazně pomohl Realu Madrid k dalšímu triumfu v Lize mistrů a míří za Zlatým míčem France Football. 

PŘÍBĚH II: GAVI

Vychází nová, teprve sedmnáctiletá  hvězda FC Barcelona a španělského fotbalu, která dala mj. gól i v červnovém pražském utkání Ligy národů Česko-Španělsko (2:2).

ZBRUSU NOVÁ RUBRIKA – ANGLICKÝ TRÁVNÍK Z ANGLICKÉ PREMIER LEAGUE!

- Čtvrtý díl: Zařadí se Newcastle United s novými bohatými majiteli mezi špičku Premier League? 

7 VELKÝCH PLAKÁTŮ 

Těšit se můžete na dva hráče z české nejvyšší soutěže, tentokrát mezi zástupci FORTUNA:LIGY nechybí levý obránce či záložník DAVID JURÁSEK (v dresu pražské Slavie) a  brankář mistrovské Viktorie Plzeň a českého národního týmu JINDŘICH STANĚK.

Dále jsou na plakátech červnového HATTRICKU: nová hvězda  FC Barcelona a španělské reprezentace GAVI a muž, který v posledním kole svými góly zařídil Manchesteru City zajistil anglický titul ILKAY GÜNDOGAN. 

A také kromě již zmíněného ženského TÝMU ČESKA-  i čerstvý vítěz Evropské ligy 2021/2022 EINTRACHT FRANKFURT NAD MOHANEM a novopečený vítěz premiérového ročníku Evropské konferenční ligy 2021/2022 – Mourinhův AS ŘÍM.

VELKÉ INTERVIEW S JANEM REJŽKEM

- Známý publicista, hudební kritik a bývalý spolupracovník Václava Havla vypráví o své lásce k fotbalu, o pražské Slavii i o tom, jak vyhrál sázku a byl v roce 2008 odvozen na trakaři až na nový stadion v Edenu.

TÉMA ČERVNOVÉHO ČÍSLA

- Stav českého mládežnického fotbalu.

SERIÁL SLAVNÍ ODCHOVANCI

Tentokrát z rakouského mistra FC Red Bull Salcburk.

VZPOMÍNKA

Agent 007 aneb Nejúspěšnější a nejnenáviděnější hráčský agent všech dob, který pomohl i Pavlu Nedvědovi, již není mezi námi. 

POPULÁRNÍ STÁLÉ RUBRIKY

• PŘESTŘELKA aneb Redakční „hádka“ (nejen) o tom, jak a proč skončila česká fotbalová liga, Liga mistrů a proč došlo v Paříži ke zpoždění finále Real Madrid-FC Liverpool (1:0).

• DERBY – FASTAV ZLÍN vs. 1. FC SLOVÁCKO. Na poháry je to po letošku 1:1.

• ZÁŠŤNIZOZEMSKO  vs. NĚMECKO. Nenávist srovnatelná s hokejovými bitvami Československa se Sovětským svazem! Proč? Kvůli druhé světové válce! 

POVÍDKA TOMÁŠE BENDY

Jak Tomáš Rosický (ne)našel v Kodani nového trenéra Sparty.

HATTRICKÁŘ

Kdo je přeceňovaný, kdo podceňovaný? A kdo je frajer a zbabělec? Řeč dojde i na vtip a citát měsíce, těšit se můžete i na ty nejzajímavější události.

Pokud si jej chcete předplatit na celý rok, stojí to jen 690 korun! Ušetříte ročně 100 Kč. Využít můžete rovněž naše SMS předplatné. A pro nejrychlejší předplatitele magazínu HATTRICK máme dárky v podobě nových fotbalových knih. Noví předplatitelé HATTRICKU pak mají od dubna 2022 možnost předplatit si HATTRICK za 890 Kč včetně zbrusu nové knihy Petra Čermáka s názvem  „PATRIK SCHICK – MILIARDOVÝ STŘELEC“, která v těchto dnech přichází na český knižní trh. Více na casopisyknihy.cz či hattrick.cz.