Pár měsíců volna už stačilo? Jarolím by se mohl po více než 10 letech vrátit na místa, na nichž slavil titul i pohár...

Pár měsíců volna už stačilo? Jarolím by se mohl po více než 10 letech vrátit na místa, na nichž slavil titul i pohár...

Na Slovensku by mohlo v nejbližší době dojít k několika důležitým trenérským změnám, které by se dotkly i známých českých odborníků Ivana Haška či Karla Jarolíma.

Vladimír Weiss starší totiž opustil po posledním titulu Slovan Bratislava a jeho kroky by nyní mohly vést hned několika směry...

Buď se odebere na lavičku slovenského národního mužstva, nebo usedne na lavičku ambiciózní Dunajské Stredy, kam by mohl spolu s ním dorazit z hlavního města také jeho syn Vladimír Weiss mladší.

Se slovenskou reprezentací je však spojován také Ivan Hašek a o nástupci odvolaného Štefana Tarkoviče tak zatím nemají jasno ani čelní představitelé tamního fotbalu v čele s prezidentem Jánem Kováčikem a zatím je jisté, že Samuel Slovák s Markem Mintálem jsou opravdu jen dočasným řešením.

Do Slovanu, který má v kádru i dva české hráče Medveděva a Zmrhala, by se s ohledem na tyto souvislosti mohl vrátit Karel Jarolím, jenž je bez práce od svého únorového konce v MLadé Boleslavi.

Pětašedesátiletý exslávista s minulostí u české repre už Slovan vedl v ročníku 2010/2011 a vybojoval s ním double, s tím, že se poté odebral do exotického Al Ahli.

Rýva opouští Žižkov: Ve vedení teď stojí mladá krev a nebudu zapírat, že v pohledu na některé věci se naše názory různí

Zdroj: Šport 24