Další velká posila pro Spartu je doma! Letenští přivítají Sadílka

Další velká posila pro Spartu je doma! Letenští přivítají Sadílka

Pokud tento přestup něco zastaví, bude to jen zásah z hůry. Lukáš Sadílek si poprvé ve 26 letech vyzkouší jiné angažmá než v Uherském hradišti a bude se stěhovat na Letnou za trenérem Priskem.

Všechno krásné jednou končí. Ikdyž to zní jako otřepaná věta, je tomu tak a není tomu jinak. Nerozlučná dvojice z Uherského Hradiště Sadílek-Havlík pomalu ukončuje svoji spolupráci, protože smlouvu prodloužil jen jeden z nich. První jmenovaný má totiž namířeno do Sparty.

V pondělí v poledne po stadionu Širůch ve Starém Městě běhal už jen Marek Havlík, který je neotřesitelnou personou do základu sestavy. To Lukáš Sadílek v techto dnech dolaďuje svůj přestup a sám trenér Svědík k této situaci řekl pár slov.

„Už s ním nepočítám,“ potvrdil trenér Martin Svědík, který si je tak moc dobře vědom, že záložní řadu bude muset postavit znovu. Tomu by však mohl dopomoci starý známý, který by mohl být do tohoto přestupu zapojený. Součástí by mělo být hostování Michala Trávníka, který se po roce vrátil z Kasimpasy, kde taktéž hostoval.

Slovácko tak před startem sezóny přichází už o třetího důležitého hráče. Před Sadílkem to byl Jurečka s Divíškem, kteří posílili Slavii a Brno. I přes možný příchod Trávníka je však jasné, že tým bude potřebovat několik silných posil, protože půjde o evropské poháry.

zdroj: iSport.cz