Velký třesk ve sparťanské rezervě! Horňák a spol. už nechtějí nejen Kulhánka, Dudla, Daa, Červaka či Gelašviliho...

Velký třesk ve sparťanské rezervě! Horňák a spol. už nechtějí nejen Kulhánka, Dudla, Daa, Červaka či Gelašviliho...

Kabinu sparťanského béčka, které se celou uplynulou sezonu pohybovalo ve druholigové špičce a nakonec finišovalo na páté pozici s pětibodovou ztrátou na barážové místo, čeká během léta velký průvan.

Michal Horňák už totiž nebude na Strahovat s více než 10 hráči, které dosud mělo slavné "S" pod smlouvou a nové kontrakty jim nabídnuty nebyly.

Do letní přípravy před ročníkem 2022/2023 už se nezapojili Benada, Bláha, Červak, Dao, Dudl, Flak, Gelašvili, Hucek, Tvaroh, Kulhánek a Piško.

Nejvíce překvapivý se zdá být konec gruzínského obránce a mládežnického reprezentanta své země Ivy Gelašviliho, který měl mít ve své době nakročeno i do prvního týmu a který byl součástí sparťanských struktur již od roku 2016.

K k dotyčnému výčtu si je třeba přičíst i další odchody. Do Slovanu Liberec už zamířil Matyáš Kozák a Adam Gabriel stráví nadcházející soutěžní období v Hradci Králové.

Hostování na jiných prvoligových adresách se všeobecně očekává u šestice Čtvrtečka, Kotek, Suchomel, Ryneš, Patrák a Sejk, jenž má za sebou poměrně vydařené měsíce v Teplicích. Alespoň z osobního hlediska.

Že by nadešel čas pro největší naděje z devatenáctky na čele s Danielem Rusem a spol.? Do rezervního výběru slavné značky, jemuž učitelsky vládne Lukáš Vácha, však nepochybně dorazí i nově příchozí akvizice.

Když jsem otevřel Instagram, nechápal jsem, co se děje, přiznal Kúdela po podpisu v Jakartě. Co vše o Persii ví?

Zdroj: IG účet @spartanskenoviny