Skláři zdárně dotáhli jednu ze svých přestupových priorit. Plusem Dramého je výborná komunikace v češtině

Skláři zdárně dotáhli jednu ze svých přestupových priorit. Plusem Dramého je výborná komunikace v češtině

Soufiane Dramé (26) už je kmenovým hráčem Teplic, kde ho čeká práce pod vedením Jiřího Jarošíka. Podpis smlouvy na Stínadlech následoval hned po úspěšně zvládnuté zdravotní prohlídce.

Skláři si slibují, že půjde o přímou a stejně schopnou náhradu za Mohameda Tijaniho, jenž už v současnosti patří Viktorii Plzeń.

"Věříme, že se mu podaří nahradit Mohameda Tijaniho. Fyzické parametry má výborné a velkým plusem je jeho výborná komunikace v češtině. Byl proto jednou z našich přestupových priorit," zaznělo na fkteplice.cz z úst sportovního ředitele Štěpána Vachouška.

Odchovanec Racingu Lens už operuje na české půdě od roku 2016 a postupně se objevil na několika klubových adresách včetně Slovácka, Karviné, Vítkovic či Pardubic.

"Mám velkou radost, že budu v Teplicích působit. Těší mě důvěra vedení a trenérů, budu dělat maximum, abych jim to vrátil na hřišti. Všichni mě tu výborně přivítali, takže jsem tu moc rád," liboval si francouzský rodák, jenž disponuje i pasem Mali.

Pamětníci si pak vzpomenou i na to, že sedm let zpět působil ve žlutomodrých barvách také jeho starší bratr Mahamadou Dramé, jehož tehdy vedl půl roku David Vavruška.

"Brácha tu působil poměrně krátce, ale když jsem mu říkal o Teplicích, tak mi hned říkal, že mi je jako klub může jednoznačně doporučit," uzavřel na fkteplice.cz Dramé, který může za svůj nový tým poprvé nastoupit již 25. června proti Ústí nad Labem.

Musíme vytvořit kvalitní široký kádr, zní z Julisky. Přítomni už jsou i jablonecký Mašek či teplický Moulis...

Zdroj: fkteplice.cz