Horejš by se Chramosty nerad zbavoval. Sám útočník tuší, že ho budou muset Bohemians 1905 koupit...

Horejš by se Chramosty nerad zbavoval. Sám útočník tuší, že ho budou muset Bohemians 1905 koupit...

Jan Chramosta tvrdí, že ho rok ve strukturách Bohemians Praha 1905 jednoznačně zocelil. Už jen tím, že byl celý život zvyklý hrát nahoře a v zelenobílém trikotu to bylo fakt něco jiného...

"Bavilo a líbilo se mi tam, i když sezona byla náročná. Myslím, že kvalita týmu neodpovídalo tomu, jak jsme hráli. Bohužel na něm byla nějaká deka a řešilo se to i výměnou trenéra. Na konci se však ukázala síla a jednotnost týmu," připomněl záchranu sportem.cz citovaný forvard, jenž během šestadvaceti vystoupení vstřelil sedm branek.

O jeho další budoucnosti se rozhoduje v rámci jednání mezi Ďolíčkem a Střelnicí. "V Jablonci mám ještě na rok smlouvu a Bohemka by mě musela nejspíš koupit. Je to teď na úrovni klubů, jak se dohodnou. Týmy se teprve tvoří, do odjezdu na soustředění zbývají ještě tři týdny a do té doby snad bude jasno. Z Jablonce jsem odcházel rád, protože moje vytížení nebylo takové, jaké jsem si představoval. Není to nic proti trenérovi, ale teď je tady nový a mohlo by to být jiné. Uvidíme, jak to dopadne," přidal na sport.cz jednatřicetiletý ofenzivně laděný fotbalista.

Právě od Davida Horejše si slibuje lepší časy, než tomu bylo za dob panování Petra Rady. A co sám exbudějovický stratég? "Chramosta je hráčem Jablonce, tak se vrátil zpátky. Je třeba říct, že svými góly na konci sezony pomohl Bohemce ligu zachránit. Je to hráč, který góly dávat umí a určitě bych se ho nerad zbavoval. Kádr bude na začátku širší a chci, aby v Jablonci pak byli hráči, kteří za něj budou chtít hrát a budou mít tu největší kvalitu," zakončil na sport.cz nový šéf jablonecké lavičky, který nyní trénuje po boku Jana Silného, Václava Kadlece i Dávise Ikauniekse.

Hušbauer po 2 letech mění adresu, jeho šéfem bude opět Uhrin, který si přivede i další dva české hráče

Zdroj: sport.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.