Bude vicemistr nakupovat v norské Eliteserien? Šance na získání vyhlédnutého stopera Molde je prý větší než loni...

Bude vicemistr nakupovat v norské Eliteserien? Šance na získání vyhlédnutého stopera Molde je prý větší než loni...

Pamatujete na někdejší slávistický zájem o Sheriffa Sinyana? Podle portálu idnes.cz ho úřadující vicemistr Fortuna:ligy z Edenu opět obnovil a není se čemu divit.

Velezkušený Ondřej Kúdela už je v Persii Jakarta a David Hovorka zase na dlouhodobé marodce a šikovný stoper by se trenérskému štábu slavnému "S" nepoochybně hodil.

Tím spíš někdo, kdo už byl v minulosti Slavií skautován a o kterém už mají Jindřich Trpišovský a spol. dostatek informací.

Pětadvacetiletý rodák z Osla s pěti starty za gambijskou reprezentaci by navíc mohl být Vršovicím o něco blíž, než tomu bylo v loňském roce.

Jak kvůli tomu, že v letošním roce vůbec do hry kvůli zranění nezasáhl (poslední duel v Eliteserien absolvoval loni v listopadu) a že mu v Molde pozvolna dobíhá kontrakt a ke svému norskému zaměstnavateli už je vázán pouhého půl roku.

Nyní by vše mohlo být ve vyjednávacích rukou sportovního ředitele Jiřího Bílka. Na specializovaném serveru transfermarkt.com svítí u bývalého zadáka Lillestrømu tržní cena necelých 20 milionů korun.

Bude Jablonec po Letné loupit také v Edenu? Horejš by rád nalákal na sever svého favorita Talovjerova

Zdroj: idnes.cz