Hladký je z ostrovů váben za Kuckou a Zmrhalem, na seznamu přání Slovanu je však i Macík ze Sigmy...

Hladký je z ostrovů váben za Kuckou a Zmrhalem, na seznamu přání Slovanu je však i Macík ze Sigmy...

Byť nasbíral Adrián Chovan v minulé sezoně na bratislavském Tehelném poli hned osmnáct čistých kont, jeho ŠK Slovan Bratislava se však i tak na trhu rozhlíží po dalším strážci svatyně.

A na radaru mistra Slovenska, jenž má na soupisce také Jaromíra Zmrhala, a který tento týden slavně posílil také exsparťan Juraj Kucka, jsou v tuto chvíli i tři známé tváře...

Jednou z nich je třicetiletý František Plach, jenž v minulosti hájil tři tyče Žiliny a v poslední roky působil v polském Piastu Gliwice.

Na seznamu ambiciózního Slovanu je však i jednatřicetiletý Václav Hladký z Ipswiche, jenž ovšem v uplynulé sezoně League One odchytal pouze dvanáct zápasů.

Tomu by mohla Bratislava vyhovovat zejména z toho důvodu, že by to neměl daleko domů do Brna. Zájem však mají projevovat také značky Shrewsbury Town, Lincoln City i Aberdeen a pokud by ještě chtěl zůstat na ostrovech, asi by vybral nějakou z těchto nabídek.

"Řeší trochu dilema, rozhodování nebude jednoduché, protože obě varianty jsou zajímavé. Kariérně i ekonomicky," citoval server iSport.cz svůj zdroj.

V hledáčku je ovšem i devětadvacetiletý obr Matúš Macík, který patří v poslední době Sigmě Olomouc a dříve pomáhal také Ružomberoku a Liptovskému Mikuláši.

Protože mu končí smlouva na Andrově stadionu již v létě 2023, Slovan by nepochybně variantou být mohl. Tím spíš, že si na Hané přivedli z Opavy Tomáše Digaňu.

"Mají ho na wantlistu, sportovní úsek Slovanu Matúše pozorně sleduje. Je velmi reálné, že se brzy otevřou konkrétní jednání," zaznělo z úst zdroje Deníku Sport.

Líbivý i užitečný Eduardo Santos? Troufám si říct, že bude i hodně oblíbený u fanoušků, předpovídá Trpišovský

Zdroj: isport.blesk.cz