Šok a zrada? Kuchta míří k úhlavnímu rivalovi na Letnou

Šok a zrada? Kuchta míří k úhlavnímu rivalovi na Letnou

Návrat na západ byl v případě Jana Kuchty velkým tématem, a to zvláště v době po odehraných zápasech reprezentace, kde doopravdy ukázal co v něm je. Jeho návrat nabírá reálné obrysy a pro všechny bude překvapením, na jakou stranu Prahy může tento šutér zamířit.

Tato situace je tak neočekávaná, až je to vlastně krásné. V lednu jestš hráč pražské Slavie Jan Kuchta odešel do Ruska za novou výzvou a to konkrétně do Lokomotivu Moskva. Po vpádu Ruska na území Ukrajiny se však začalo spekulovat o tom, zdali to pro Kuchtu nebude lepší na západě.

Tyto spekulace přživil i hráčův agent, který potvrdil, že pokud přijde nabídka ze západu, budou ji rádi naslouchat. Tato nabídka právě přšla a podle všeho se jedná o poslední klub, který by nás v souvislosti s bývalým slávistou mohl napadnout.

Podle zdrojů novináře Luďka Mádla je však nyní pravděpodobný jeho návrat do Prahy. Minimálně tři zdroje Mádlovi potvrdily, že o Kuchtu stojí pražská Sparta. Co víc, bývalá hvězda Slavie již měla v pátek absolvovat jednání přímo na Letné. Sparta má dokonce být nejžhavějším adeptem na jeho zisk.

O hráče se pochopitelně zajímá Slavia, kde se český útočník zviditelnil. Favoritem na jeho zisk je ale nenáviděný rival sešívaných. Tento přestup by byl jednou z největších bomb tohoto přestupového období.

Nejde o spekulaci, je to pravda, realita. Sparta nyní opravdu jedná o angažmá s Janem Kuchtou,“ potvrdil pravost svých tvrzení Mádl na svém twitteru.

zdroj: Luděk Mádl

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.