Souček o Kuchtovi: Nemám rád, když někdo něco velkého dokáže, a za týden se objeví jinde či dokonce u konkurence

Souček o Kuchtovi: Nemám rád, když někdo něco velkého dokáže, a za týden se objeví jinde či dokonce u konkurence

Reprezentační kapitán Tomáš Souček z West Hamu United ukázal, že mu stále dost záleží i na Slavii. Příchod bývalého sešívaného útočníka Jana Kuchty na Letnou ho tak v žádném případě nepotěšil...

Dnes již bývalý střelec Lokomotivu Moskva, v němž příliš dlouho nevydržel, na domácím přestupovém trhu jednoznačně zastínil i to, že úřadující vicemistr z Edenu předtím ulovil dalšího reprezentanta Václava Jurečku.

"Venca Jurečka měl úžasnou sezonu, byl druhý nejlepší střelec české ligy. I jako nováček v nároďáku ukázal při trénincích i zápasech, že kvalitu má. Jsem proto rád, že právě on do Slavie přišel a držím mu palce, aby tam uspěl," pronesl na stránkách magazínu Gól "Suk".

Ke "Kuchtičovi" už ovšem tolik vlídných slov neměl. "Je to jeho rozhodnutí, které dál komentovat nebudu. Obecně nemám rád, když někdo něco velkého dokáže, a za týden se objeví někde jinde nebo dokonce u konkurence," rýpl si do čerstvé sparťanské akvizice odchovanec záložník s dvaapadesáti reprezentačními starty.

Jisté je jedno, Kuchta bude v ročníku 2022/2023 mimořádně sledovaným hráčem.

Šance na návrat Fortelného je jen minimální, ještě ale musíme doplnit tři posty, říká trenér Teplic Jarošík. Co řekl o Spartě?

Zdroj: gol.cz