Slovácko sází na iráckou sílu z Innsbrucku. Věřím, že jsme se v něm nemýlili, a že nám to vrátí, hlásí Šumulikoski

Slovácko sází na iráckou sílu z Innsbrucku. Věřím, že jsme se v něm nemýlili, a že nám to vrátí, hlásí Šumulikoski

1. FC Slovácko rozhodně nezůstalo v rámci letošního letního přestupového okna v koutě a další důkaz vyřčeného dorazil první červencový pátek.

Celek z Uherského Hradiště totiž nalákal na Městský stadion Miroslava Valenty dvaadvacetiletého iráckého reprezentanta s německým pasem Merchase Doskiho.

Ten dorazil na Moravu z rakouského mužstva FC Wacker Innsbruck a na nové adrese se upsal na příští tři sezony do června 2025.

"Jsme rádi, že Merchase můžeme přivítat v našem klubu. Je to mladý perspektivní hráč na levou stranu. Věřím, že jsme se v něm nemýlili, a že nám to vrátí," pronesl na webu fcslovacko.cz sportovní ředitel Veliče Šumulikoski.

Defenzivně laděný mladík byl bez angažmá od úvodu května a šance u čtvrtého týmu Fortuna:ligy, jehož čeká během léta kvalifikace o Evropskou ligu, si moc váží.

"Jsem velmi pyšný a šťastný, že jsem podepsal smlouvu se Slováckem. Od prvního dne jsem se tu cítil příjemně a sebejistě, tým mě velmi vřele přijal a nemůžu se dočkat, až budu hrát před domácími fanoušky. Děkuji vedení klubu a také mým fanouškům, kteří mě neustále podporují. Děkuji také mým agentům, kteří tohle umožnili," uzavřel na fcslovacko.cz sám Doski.

Madsen vydržel v Edenu pouhou sezonu a na čtyři a půl roku se upsal tomuto účastníkovi dánské Superligy...

Zdroj: fcslovacko.cz