Klíčový posun v jednáních? Přestup Škriniara je údajně na spadnutí. Zahraje si Slovák s Messim a Mbappém?

Klíčový posun v jednáních? Přestup Škriniara je údajně na spadnutí. Zahraje si Slovák s Messim a Mbappém?

Francouzský fotbalový klub Paris Saint-Germain je už údajně na pokraji uzavření přestupové ságy okolo Milana Škriniara, za kterého momentálně údajně nabízí 65 milionů eur.

Nový sportovní ředitel Paris Saint-Germain Luís Campos už několik týdnů projevuje velmi vážný zájem o příchod slovenského stopera Interu Milán a po nedávných jednáních s italským klubem nasvědčuje podle uznávaného francouzského reportéra Abdellaha Boulmy tomu, že bude úspěšný (server eFotbal.cz již v úterý své čtenáře informoval o prvních námluvách, po kterých ale milánský klub nabídku smetl ze stolu).

„Nerazzurri” ocenili svého hráče na 80 milionů eur, ale udělali tak ještě předtím, než sedmadvacetiletý kapitán slovenské fotbalové reprezentace souhlasil s myšlenkou odchodu do Parc des Princes. Od té doby jsou podle Boulmy Italové ochotnější jednat o sumě pohybující se okolo 65 milionů eur. Milán tak pravděpodobně tedy velmi pravděpodobně ze svých požadavků slevil.

Jak tvrdí Abdellah Boulma, rozdíl je taký malý (funkcionáři Interu údajně požadovali za slovenského fotbalistu minimálně 70 milionů eur), že úplný konsenzus by mohl být otázkou jen několika dní.

Francouzský mistr se snaží posilovat. V rámci letního přestupového období už potvrdil příchod portugalského reprezentanta Vitinhu, který do Paříže míří z FC Porto.

Zdroj: Šport.sk

Mané popsal svůj vliv v zemi: Když budu hrát s Bayernem, v Senegalu se nebude pracovat