Liberec napodobil Spartu se Sigmou a plácl si s českou jedničkou kurzového sázení. V čem je Slovan naprostým fenoménem?

Liberec napodobil Spartu se Sigmou a plácl si s českou jedničkou kurzového sázení. V čem je Slovan naprostým fenoménem?

Třemi tituly ověnčený podještědský celek ze stadionu U Nisy je od tohoto týdne bohatší o nového prémiového partnera, kterým se stala sázková společnost Tipsport.

Jednička domácího kurzového sázení funguje od roku 1991 a tuzemský sport podporuje dlouhodobě a na mnoha úrovních.

"Velmi si vážíme toho, že se nám podařilo dohodnout na úzké spolupráci s tak silným partnerem, jehož logo bude zdobit dresy našich hráčů. Věřím, že vzájemné spojení bude prospěšné pro obě strany a naše spolupráce bude dlouhodobá," citoval web fcslovanliberec.cz slova ředitele Libora Kleibla.

Soubor, jemuž trenérsky vládne Luboš Kozel, se tak zařadil například k Sigmě Olomouc či Spartě, jejichž dresy už logo Tisportu zdobí.

Titulární sponzor českého hokeje, generální sponzor hokejové extraligy a partner hokejové reprezentace si navíc značku Ludvíka Karla nevybral náhodou...

"Slovan je v našem fotbale pojem a větším počtem klubových úspěchů se v posledních dekádách mohou pochlubit snad jen pražská S a Plzeň. Spolupráci s Libercem vnímáme jako velmi speciální věc, protože nejen vlastní úspěchy zdobí tento klub, ale klub dokáže svojí prací podporovat celý český fotbal. Asi bychom ani nedokázali spočítat všechny fotbalisty, kteří přicházeli na sever jako neznámí a potom se vraceli jako top hráči. V tom jsou Liberečtí naprostým fenoménem. Věříme proto, že naše podpora bude podporou klubových úspěchů, ale i dalších podobně zajímavých individuálních příběhů, jaké v Liberci psali dosud. Fotbal je v České republice nejoblíbenějším sportem, zároveň i nejsázenějším a Tipsport jako největší česká sázková společnost má zájem na tom, aby český fotbal neustále rostl a zvyšovala se jeho prestiž. Proto jsme se rozhodli do fotbalu masivně investovat," vysvětlil onen krok vedoucí sponzoringu Martin Ptáčník.

Souček o Kuchtovi: Nemám rád, když někdo něco velkého dokáže, a za týden se objeví jinde či dokonce u konkurence

Zdroj: fcslovanliberec.cz