Berkovec a spol. nám ukázali, že ještě musíme vylepšit hodně věcí, abychom byli připravení, hlásí Zmrhal

Berkovec a spol. nám ukázali, že ještě musíme vylepšit hodně věcí, abychom byli připravení, hlásí Zmrhal

Úřadující slovenský šampion Slovan Bratislava vstupuje do pohárové Evropy již tento týden. Ve středu nastoupí v úvodním předkole Ligy mistrů proti Dinamu Batumi.

Na soutěžní boje bude připraven i osmadvacetiletý středopolař Jaromír Zmrhal, jenž v hlavním městě našich východních sousedů začíná druhou sezonu v řadě.

"Ve středu do toho musíme dát všechno, musíme si věřit. Bylo by super, kdyby přišlo hodně fanoušků, to by ním moc pomohlo," pronesl autor dvou letních branek Jaromír Zmrhal, s tím, že jednu zaznamenal proti Zbrojovce Brno (2:2).

"Nebylo to nic zvláštního. Pár kluků jsem znal, s Martinem Berkovcem jsem hrál ještě ve Slavii. Měl jsem spíš radost, že jsme se viděli. Je dobře, že jsme ten zápas odehráli. Ukázal nám, že musíme ještě vylepšit hodně věcí, abychom byli připravení," přidal na skslovan.com bývalý hráč Slavie či Brescie.

Jeho tým během léta posílili Giorgio Čakvetadze, Eric Ramirez, Siemen Voet a Juraj Kucka. Součástí kádru Vladimíra Weisse staršího už naopak nejsou Vasil Božikov, Samuel Mráz, Kenan Bajrič, Adler Da Silva a Žan Medved.

Kladrubský nově přemýšlí o fotbale 24/7: Manželka je ze mě trochu na nervy, ale vidí, že jsem takhle spokojený

Zdroj: skslovan.com