Hübschman: Nechci specifikovat, jestli to bude opravdu můj poslední ročník. Už to nyní rozděluji na půl sezony

Hübschman: Nechci specifikovat, jestli to bude opravdu můj poslední ročník. Už to nyní rozděluji na půl sezony

Jak se liší letní příprava nového Jablonce Davida Horejše od té, kterou praktikoval na Střelnici jeho předchůdce a současný šéf Dukly Petr Rada?

Podle Tomáše Hübschmana, jenž je v zelenobílém kádru jasně nejzkušenější, má každý trenér něco, na co se zaměřuje a co je pro něj nejdůležitější...

"Nejsou všichni stejní. Těžko vyhodnotíš, jestli je to správně nebo ne. To se ukáže až pak na hřišti, hodnotíte se to až zpětně podle výsledků. Spousta tréninků je herních, jsou náročné, protože jsou ve větší intenzitě, než tomu bylo předtím. Je to pořád fotbal, snažíme se nacvičit něco do defenzívy, abychom byli pevní dozadu. Nebo naopak abychom dali víc gólů než v minulé sezoně. Lehce se to řekne, pěkně se to ukáže na papíře, ale musí se to přenést na hřiště. Udělat nějakou synchronizaci, automatismy hráčů, aby pochopili, jak se mají po hřišti pohybovat, jak docílit, aby branku dali nebo nedostali. To je ta nejsložitější část," ozřejmil v interview pro gol.cz čtyřicetiletý veterán, jenž operuje na jablonecké půdě již od roku 2014.

Bude ročník 2022/2023 jeho poslední, nebo si pořád nechává otevřené dveře i na následující sezonu 2023/2024? Rozhodnutí ještě nepadlo...

"Nechám si jako vždycky otevřená vrátka… Nechci úplně specifikovat, jestli to bude opravdu moje poslední sezona. Už to nyní rozděluji na půl sezony. Uvidíme, co bude v zimě," doplnil na portálu gol.cz vítěz Poháru UEFA z roku 2009, kterýsi přivezl z Ukrajiny hned 17 vyhraných trofejí.

Snad už i Čvančara pochopil, o čem to ve Spartě je, říká Siegl. Jak vidí Sadílka s Kuchtou a jaký názor má na Priskeho?

Zdroj: gol.cz