Pokyny musím ještě více navnímat, Slavia hraje trochu jiný systém, než na co jsem já zvyklý, přiznává Jurečka

Pokyny musím ještě více navnímat, Slavia hraje trochu jiný systém, než na co jsem já zvyklý, přiznává Jurečka
OBSAHUJE VIDEO

Český reprezentant Václav Jurečka si proti rumunskému Dinamu Bukurešť (7:1) připsal svou premiérovou trefu v sešívaném trikotu. V úplné herní pohodě ale dle svých vlastních slov po dovolené není...

"Byl to první zápas, tak si myslím, že mohu být spokojený. Odpracoval jsem to, ale do herní pohody ještě chybí dost. Byl to první zápas, první půli jsem se do toho dostával. Musím ještě pochytit některé herní principy. Uvidíme, jak si to sedne. Jsem rád, že jsem dal gól," pochvaloval si na oficiálních stránkách bývalý forvad Opavy i Slovácka.

Hlavní trenér Jindřich Trpišovský sledoval kanonádu svých svěřenců ze střechy, odkud měl dobrý výlet a jeho pokyny byly náležitě slyšet. "Trenér Trpišovský je během zápasu vždycky hodně slyšet. Některé pokyny mi pomohly, musím to ještě více navnímat, Slavia hraje trochu jiný systém než na co jsem já zvyklý. Ve druhém poločase si to pak lépe sedlo. Soupeře jsme přehrávali, jsme spokojený," doplnil Jurečka.

Výhra 7:1 ho uspokojila i z toho důvodu, že jí na vlastní oči vidělo spoustu přítomných fanoušků Slavie. "Příznivci byli skvělí, Slavia je velký klub. Nedivím se, že na zápasy chtějí jezdit a sledovat nás v zápasech na soustředěních, kde téměř o nic nejde. Jsem za to rád. Odměnili jsme se jim dobrým výkonem," mnula si ruce nová akvizice vicemistra.

A jak se mu jeví dosavadní průběh herního soustředění v Aigenu? "První týden byl pro mě náročnější, vrátil jsem se z reprezentace a dostával jsem se do kondiční pohody. První dny byly hodně bez míče, na další část jsem se těšil, teď navíc první zápas. Nemohl jsem se dočkat, až to začne a začneme konečně hrát o body a o evropské poháry," uzavřel čerstvě osmadvacetiletý forvard z Edenu.

Kdo by mohl patřit mezi hvězdy druhé ligy? Rajnoch ukázal na výrazné tváře sparťanské rezervy a Opavy...

Zdroj: slavia.cz