Prodlouží si Papadopulos svou karvinskou štaci, nebo se ho druhá liga týkat nebude? První indicie je na světě...

Prodlouží si Papadopulos svou karvinskou štaci, nebo se ho druhá liga týkat nebude? První indicie je na světě...

Karvinští jsou sice po šesti letech opět až ve druhé nejvyšší soutěži, nicméně sezonu 2022/2023 možná absolvují s hráčskou ikonou, s níž už se příliš nepočítalo.

Jak zaznělo na stránkách isport.blesk.cz, ročník FNL by mohl odehrát také sedmatřicetiletý veterán Michal Papadopulos, jenž přitom po sestupu hovořil o možném konci kariéry.

Po návratu z řecké dovolené se však ostravský rodák s velmi pestrou zahraniční minulostí opět zapojil do letní přípravy MFK a karvinští příznivci tak mohou i nadále doufat, že svého oblíbeného kapitána ještě neztratí.

Jisté není nic, ale protože už trénuje pod novým koučem Tomášem Hejduškem, jeho novým cílem by se mohl stát návrat mezi elitu. A znáte to, loučit se slavným postupem je něco jiného, než zmizet po nepříjemném pádu níž.

Karviná, jíž "Papa" posílil dva roky zpět po návratu z polské Ekstraklasy, zatím v létě příliš nezáří a podlehla jak Žilině (0:3), tak Nieciecze (1:5) a Zlínu (0:2).

Devátý červencový den jin ji čeká Liptovský Mikuláš a kdo ví, třeba už u toho bude i "spasitel", který nově se rodícímu kádru předá své bohaté zkušenosti z Baníku, Arsenalu, Leverkusenu, Heerenveenu, Rostova, Cottbusu či Piastu Gliwice...

Snad už i Čvančara pochopil, o čem to ve Spartě je, říká Siegl. Jak vidí Sadílka s Kuchtou a jaký názor má na Priskeho?

Zdroj: isport.blesk.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.