Sýkorovi se ulevilo, že může být opět součástí Viktorie: Jsou před námi další velké výzvy, kterých se nemůžu dočkat

Sýkorovi se ulevilo, že může být opět součástí Viktorie: Jsou před námi další velké výzvy, kterých se nemůžu dočkat

Byť se musel Jan Sýkora po mistrovském titulu na západě Čech vrátit do Lechu Poznaň, v polské branži nakonec dlouho nevydržel a i jeho nejbližší budoucnost bude spojena s úřadujícím šampionem z Doosan arény.

Křídelník, který se k plzeňskému celku opět připojil před odjezdem na soustředění v rakouském Westendorfu, s Viktorií podepsal smlouvu na následující tři roky do června 2025.

Dvanáctinásobný reprezentant Česka byl pro management Plzně jednou z letních priorit. "Jedná se o hráče, který byl klíčovou součástí našeho mistrovského úspěchu, tudíž byl pro nás jeho příchod prioritou a jsem moc rád, že ho nyní můžeme definitivně přivítat zpátky mezi námi," uvedl na webu fcviktoria.cz generální ředitel Adolf Šádek.

Sám osmadvacetiletý fotbalista s historií v obou slavných pražských "S", Liberci či Jablonci je rád, že už má ohledně své další hráčské etapy klid.

"Jsem velice rád, že se vše podařilo a můžu být zase zpátky. V minulé sezoně se nám tu se skvělou partou podařil obrovský úspěch a nyní jsou před námi další velké výzvy, kterých se nemůžu dočkat. Těší mě, že můžu být opět u toho," uzavřel na fcviktoria.cz nositel čísla 7.

Byly tam některé výkony, které možná byly trochu slabší, připustil Horváth po remíze s Botosani

 Zdroj: fcviktoria.cz