Hradeckou pohodu v Písku lehce rozčeřilo jen zranění jedné z čerstvých letních posil, Koubek to ale bere sportovně

Hradeckou pohodu v Písku lehce rozčeřilo jen zranění jedné z čerstvých letních posil, Koubek to ale bere sportovně

Zatímco nejlepší tuzemská trojka se připravuje na start nového ligového ročníku v zahraničí, největší překvapení uplynulé sezony Hradec Králové je skromný a své dočasné útočiště nalezl v jižních Čechách, konkrétně v Písku.

"Tady v Písku jsme tradičně spokojení, protože je tu velmi dobré prostředí pro letní soustředění, je tu vše co potřebujeme, navíc nám přeje i počasí. V tomto směru tedy nemáme žádný problém. V herním tréninku už se snažíme dostávat mužstvo k systémovým věcem, zároveň musíme něco naběhat ještě v jiných režimech, než minulých čtrnáct dní. To zatím plníme, jedeme podle plánu," liboval si v interview pro web fchk.cz nejstarší trenér zdejší prvoligové branže Miroslav Koubek.

Vrásky mu přidala pouze jedna z letních posil Votroků Adam Gabriel, jehož zranění by však nakonec nemělo být vážné. "Jediným menším rozčeřením je lehčí zranění Adama Gabriela. V první moment to nevypadalo dobře, ale po vyšetření naštěstí víme, že se nejedná o nic vážného. Samozřejmě nás to mrzí, ale k fotbalu to patří, je to sport," doplnil bývalý šéf Plzně, Slavie i Mladé Boleslavi.

Ten už vyhlíží také nejbližší budoucnost. "Plánujeme dokončit soustředění tady v Písku na co nejlepší úrovni. Věřím, že se nám už zranění vyhnou. Máme tu vysokou zátěž, dvoufázové jednotky, takže nějaké šrámy a bolístky vzniknou. Vrcholem týdne bude zápas s B-týmem Sparty, který budeme hrát po týdnu, kdy jsme se dostali do lehčí únavy, takže se k němu trochu suneme. Po sobotě hráči dostanou dva dny volna a následovat bude fáze vysloveně herní, kdy máme zápasy i uprostřed týdne," uzavřel na fchk.cz spolupracovník Stanislava Hejkala, Tomáše Poštulky a Adriana Rolka.

Snad už i Čvančara pochopil, o čem to ve Spartě je, říká Siegl. Jak vidí Sadílka s Kuchtou a jaký názor má na Priskeho?

Zdroj: fchk.cz