Reiter o Zlínu. Budeme pohromadě druhý rok a víme, co po nás trenér chce. Má to hlavu a patu, mohlo by to přinášet ovoce

Reiter o Zlínu. Budeme pohromadě druhý rok a víme, co po nás trenér chce. Má to hlavu a patu, mohlo by to přinášet ovoce

Ačkoliv je sparťanskému odchovanci Rudolfu Reiterovi stále teprve 27 let, na vlastní kůži již okusil hned několik klubových adres.

Za letenské áčko si sice nikdo nekopl, nicméně za Viktorii Žižkov, Vlašim, Bohemians Praha 1905, Zbrojovku Brno či Baník Ostrava, jemuž stále patří, už ano.

Na Moravě už působí několik sezon a prodlouží si i pobyt u řeky Dřevnice, neboť ho čeká ve žlutomodrých barvách tamních ševců druhý ročník za sebou.

"Nelituji. Na Moravě se mi líbí, jsem tady spokojený," oznámil v interview pro web fortunaliga.cz záložník, jenž dosud odehrál za Zlín 24 soutěžních zápasů.

Zatím naposledy uvízl tým trenéra Jana Jelínka ve skupině o záchranu. Co bude třeba udělat pro to, aby z toho byla příště prostřední skupina a větší klid?

"Teď budeme pohromadě už druhý rok. Tým se moc nezměnil a víme, co po nás trenér Jelínek chce. Má to hlavu a patu, všichni jsou za jedno. Řekl bych, že by to mohlo přinášet ovoce," přidal na oficiálních stránkách nejvyšší tuzemské soutěže finalista Tipsport ligy z roku 2018.

"Loni jsme až do závěru základní části hráli o prostřední nadstavbu. Jeden zápas rozhodl, že všechno vypadalo jinak. Mohli jsme být v prostřední skupině a všichni bychom se plácali po zádech," uzavřel na fortunaliga.cz kmenový hráč FCB, jenž patří pod křídla stejné agentury jako Ibrahim Traoré, Jan Bořil, Joel Kayamba, Matěj Hybš, Martin Sladký nebo Pavel Moulis.

Klokani se přesunují za zahraničními soupeři do Rakouska, trenér Veselý nechal doma těchto 5 jmen...

Zdroj: fortunaliga.cz