Musím říct, že takové zázemí v Česku nemá nikdo, oceňuje pracovní prostředí letenského "S" Kuchta

Musím říct, že takové zázemí v Česku nemá nikdo, oceňuje pracovní prostředí letenského "S" Kuchta

Pětadvacetiletý reprezentant Česka Jan Kuchta už je ve Spartě zhruba dva týdny a má za sebou i dva starty v přípravách proti Rijece i Wolfsbergeru, s tím, že na první přesný zásah v rudém stále čeká.

Další šanci na skórování bude mít ve středu 13. července proti Paksi FC, což bude utkání, po němž se letenské "S" vrací na závěrečnou část přípravy zpět do Prahy...

Strahovský areál pro bývalého forvarda Lokomotivu Moskva neznámý není, protože prošel sparťanskou mládeží. Rekonstruované prostory ho však okouzlily...

"Když jsem na Strahově viděl to nové patro, tak jsem si říkal, že je budova úplně k nepoznání. Musím říct, že takové zázemí v Česku nemá nikdo," pochválil svého čerstvého zaměstnavatele exslávista, jenž v Česku prošel také Slováckem, Teplicemi, Viktorií Žižkov či Libercem.

Dán Brian Priske je pro něj druhým zahraničním trenérem v řadě a podobné výzvy vítá. "Přivyknul jsem si k nátuře zahraničních trenérů. Myslím si, že je jedině dobře, že se český klub rozhodnul pro takového zahraničního trenéra," doplnil na webu sparta.cz nový spoluhráč Daňka, Karabce, Čvančary a spol.

Našla Plzeň inspiraci na Letné v podobě Rosického? Křeslo sportovního ředitele zaujme klubová legenda

Zdroj: sparta.cz