Plavšič zřejmě vydrží v Edenu pouhý rok a Gluščevič už mu hledá něco jiného. Kam míří Samek a Talovjerov?

Plavšič zřejmě vydrží v Edenu pouhý rok a Gluščevič už mu hledá něco jiného. Kam míří Samek a Talovjerov?

Menší personální čistku v Edenu by mohli "odnést" dva zahraniční krajánci z východu Starého kontinentu a jeden mládežnický reprezentant Česka.

Ve Vršovicích už se údajně nepočítá se šestadvacetiletým univerzálem Srdjanem Plavšičem a to i navzdory tomu, že má ve slavném "S" kontraktu až do června 2024.

Klient manažera Igora Gluščeviče, jenž v minulosti prošel také Spartou, Spartakem Subotica či Crvenou Zvezdou Bělehrad, si nezahrál ani v jednom ze tří přípravných soubojů v rakouském Aigenu a sportovní ředitel Jiří Bílek má nyní řešit, co s ním...

Srbský středopolař, jenž tak podle všeho vydrží ve Slavii pouhý rok, je pro tuzemskou soutěž příliš drahý a hostování se tedy zdá být o něco méně reálnější než prodej. Na transfermarkt.com u něj aktuálně svítí cena okolo 30 milionů korun.

Další dva jedinci by měli být z důvodu většího herního vytížení jen zapůjčeni. Zatímco osmnáctiletý teenager Daniel Samek, jemuž spíš než jaro vyšel podzim, podle všeho zamíří do Mladé Boleslavi za Pavlem Hoftychem, u o čtyři roky staršího Ukrajince Maksyma Talovjerova je situace zatím nejasná.

Byť ho má Luboš Kozel vábit na liberecký stadion U Nisy, k dohodě pořád nedošlo, protože stoperovi se údajně pod Ještěd příliš nechce. Další variantou se zdá být Jablonec, kde by o herní čas určitě neměl nouzi. Na Střelnici totiž nově úřaduje David Horejš, jenž ho v Dynamu České Budějovice ve své době v podstatě objevil.

Vychová si Slavia nového Simu? Z jeho výkonů jsem nebyl překvapený, zaujal nás už v béčku, říká o sešívaném klenotu Vlček

Zdroj: iSport.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.